#телефон

Чохол для телефона. Пляжний аксесуар для смартфонів, фаблетів та планшетів

Ви любите слухати музику у навушниках з телефону? Якщо так, то яким чином ви це робите на природі чи пляжі? Задаю це питання, бо стикнулася з такою незручністю, як неможливість слухати музику з телефону, бо його нікуди покласти. Тим паче, що розміри мого фаблету не маленькі (164х85,4х9 мм.) і в якусь кишеньку його не покладеш.
От мучилася я, мучилася і вирішила зробити свій #відпочинок біля водоймів більш комфортним. Я сплела гачком для свого улюбленого фаблету #чохол. Такий чохол підійде не тільки для смартфонів і фаблетів, а також і для планшетів.
Отже, виміряла я свій #телефон. Підібрала нитки. Сплела дно для чохлу з більш міцних ниток стовпчиками з одним накидом по колу трохи ширше ніж розміри телефону. Далі перейшла на основний візерунок, схему якого я вже використовувала http://betaproject.net/rukodillya/wall-i9415.ht... Закінчити плести основний візерунок потрібно трохи вище, ніж висота телефону. Далі я по краю зробила рюш: стовпчик з одним накидом (3 рази в одну петлю). Далі я сплела мотузку для чохла, щоб вішати телефон на шию. Мотузка повинна бути на 10 см. довша, ніж потрібна довжина у готовому вигляді, бо краї мотузки ми вшиємо у середину чохла. Після закінчення плетіння мотузки, деталі потрібно попрати за необхідності та відпарити праскою, щоб зафіксувати форму. І на кінець, вшити у середину чохла краї мотузки (вручну або на машинці).
Ось, тепер я зможу спокійно відпочивати на пляжах з музикою.
Поговоримо про мобільні телефони?

Багато розмов #проМобільніТелефони. Хтось стверджує, що вони дуже шкідливі, зловживання цими апаратами може впливати пагубно на здоров’я людей і т.п. Дехто в це просто не вірить і нехтує такими застереженнями. А деякі люди все ж таки ставляться до мобілок з обережністю, використовують їх за призначенням, телефонують лише по ділу, довго не лялякають)))) Цікаво дізнатися, чим для вас являється мобільний #телефон? Лише засобом зв’язку? Погоджуєтеся щодо його шкоди здоров’ю? Якщо не секрет, яка у вас #маркаТелефону? P.S. Пригадала свій перший соні еріксон, охі я крута була в школі))))))
Універсальна батарея для смартфонів Леново і не тільки.

Купуючи #фаблет #Lenovo A889, в додаток до нього йшла за акцією універсальна літій-іонна акумуляторна #батарея #XiaomiMiPowerBank (10400 mAh). Тобто мені цю батарею просто подарували. А вартість її від 450 гривень. Коли я зрозуміла для чого вона, то здивувалася, як це я без неї уявляла своє активне життя зі смартфоном? Річ у тому, що рідна батарея фаблетів і смартфонів, з великими екранами, швидко розряджаються. Особливо, коли цілими днями користуєшся #вайбер/ом, #скайп/ом, соціальними мережами, іграми і т.д. Вищезгадана батарея заряджається від електромережі ( #USB кабель) і потім її можна брати з собою на природу, до лікарні, у дорогу… та будь куди, де немає можливості нормально зарядити #телефон. Важливо те, що #батареяXiaomiMiPowerBank (10400 mAh) підходить не тільки моєму фаблету, а ще й нашому #фотоапарат/у і відеокамері. Дійсно універсальна батарея.
Єдиний її недолік – вага (до 300 г.). У дамській сумочці її не поносиш, хіба що, як засіб самозахисту.
#СтуденческиеГоды

Наверное каждый был студентом, #сессия, #общежитие. Студенческая компания. Возможно первая #любовь. Я тоже был таким, с улыбкой вспоминаю первую сессию. Как все тряслись перед первым экзаменом, помню все будто было это вчера. Была высшая математика, я как полный гуманитарий трясся наверное больше всех. Было страшно даже когда я уже сдал на твердую четверку, я все равно еще долго шарахался аудитории "вышки". Учебы была для меня в радост, давалась легко, знания полученные в универе помогали учится самому, а впоследствии и помогать младшим курсам.На старших курсах и магистратуре это было даже неплохим заработком.
А сколько было веселых вечеров в общаге! Есть что вспомнить. Огорчает только одно, то из-за войны всё студенчество разъехалось кто куда. #Скайп и #телефон спасает, но бездушная техника не заменит живого общения с друзьми. Друзьями с которым прошли через тяжбы и лишения студенческой жизни.
#ТелефонДляРебенка
Многие родители покупают #телефон для своего чада с надеждой быть всегда на связи. Но чаще всего телефон является только игрушкой для ребенка, а не предметом ответственности. Зачастую ребенок теряет телефон и даже не задумывается, что возможно для родителей его покупка обошлась достаточно тяжело, особенно в сейчас. Как-то я был у племянницы на новогоднем утреннике, мой телефон старенький и выполняет функции звонилки-писалки, я был поражен тем что у многих детей 3-4 класса современные телефоны. Они могли их уронить, случайно наступить. Для меня, выросшего в тяжелые 90-е , эпоху тотального безденежья и нищеты это было дико. Я считаю что у ребенка нужно с малых лет воспитывать бережное отношение к вещам и не только #дорогостоящих, а и простых, повседневных.А как Вы относитесь к воспитанию у ребенка личной ответственности?
Мобільні телефони та діти

На превеликий жаль все частіше і частіше чую від людей, а також бачу своїми очима, що кожен другий третьокласник приходить до школи з мобільним телефоном (у мене син ходить до третього класу).
Скажіть мені, будь ласка, хіба це нормально? Так, з одного боку батьки, дідусі та бабусі завжди на зв'яку з дитиною, але з іншого боку дитя і дома, і в школі грається з телефон! Також не треба забувати, що випромінювання негативно впливає на організм.
А у ваших малолітні дітей є мобільні телефони?

#діти #телефон

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).