#терпіння

Терпіння. Посидючість. Як їх розвинути у дитини?

Мій старший син з народження дуже непосидючий, що з часом позначилося на здоров’ї (2 струси мозку, 3 переломи рук) та успішності у навчанні. Крім того, відсутність #терпіння постійно заважало йому доводити справу до кінця, а це в свою чергу, може спричиняти проблеми у майбутній професійній діяльності. Що ж робити? Як боротися з нетерплячкою? І чи можна у підлітка розвинути терпіння та посидючість?
Я розумію, що характер – є характер. А також я розумію, що з часом, роками людина стає більш статичною, поміркованою. Але ж хочеться допомогти підлітку якось. От і почала я декілька років тому практикувати на синові різні методи. Ці методи можна застосовувати і з маленькими дітьми. Зміст їх полягає у тому, щоб дитина/підліток часто займалася марудною справою. При чому, доводила справу до кінця. Це може бути і допомога у хатній роботі: прибирати, перебирати тощо.
Я, як любителька плетіння, знайшла до чортиків противнючу сину роботу – розпускати або розплутувати нитки. Звичайно, що в нього є «важливіші» справи: гра на компі, телевізор, друзі у соц. мережах та інше. Але він знає також, що одним маминим словом, він може всього цього бути позбавлений і надовго. Тому, охаючи та ахаючи він просто змушений займатися зовсім не чоловічою справою. І я завжди наполягаю на виконанні роботи у повному обсязі до переможного кінця. З часом я зауважила, що син, при виконанні завдання розплітання ниток, все менше обурювався. Крім того, під час такої праці, в нього майже нанівець зійшли прояви психів та дратівливості.
Отже, висновки: систематична, марудна справа, яку доводить дитина до кінця (примусово чи ні), виховує в неї терпіння і посидючість.
Як правильно худнути
Хоча й часи нині аж занадто складні, не #секрет що й коштів на сім"ю не завжди вистачає, проте звідкись у людини ще й виникає зайва #вага. Це навіть трохи кумедно. Моя #подруга завжди каже: існують дві проблеми - що з"їсти і як схуднути. Сміємося. Та #жарти жартами, а так воно і є. Тож хочу порадити жінкам, котрим це потрібно, як правильно худнути. Але не сподівайтеся, що це станеться швидко. Головне у цьому питанні - #наполегливість і #терпіння.

Треба застосувати дієту, але таку, щоби поживні #речовини в #організм надходили, - неможна доводити себе до запаморочення. Ось мій раціон під час схуднення.
8.00 - 2 курячих відварених яйця, помідор або варений подрібнений #буряк (взалежності від сезону) і кава з однією ложечкою цукру.
12.00 - #капуста тушкована на олії і шматочок риби або відвареного нежирного мя"са, плюс скоринка чорного хліба і чай без цукру або несолодкий узвар.
16.00 два свіжих яблука, кава без цукру
19.00 тушкована капуста або смажані кабачки, знову відварене м"ясо або риба.
Двічі на тиждень можна додати трохи нежирного сиру або кефір. Негазовану мінеральну воду треба пити часто, на протязі дня. Чесне слово, голоду немає. Треба знати, що одразу людина худне скоріше, ніж наприкінці дієти. Треба не зупинятись.

Та головне - фізичні навантаження. Кожна жінка може вибрати для себе підходящі вправи, та особливу увагу треба приділити таким, котрі впливають на м"язи пресу. Якщо є можливість, можна ходити у спортзал або на плавання. Вдома можна танцювати і стрибати. Минуть три місяці і зайві 5-6 кілограмів підуть. Потім треба не переїдати, а якщо хочеться їсти - вживати яблука, банани або моркву. Як бачите - нічого нового.

Взагалі, я вважаю що жінкам треба їсти більше овочів. Ми ж часто-густо полюбляємо солодощі, печиво і все калорійне. Бо ж смачно. Треба розмовляти з собою, задавати собі питання - чи хочу я бути стрункою, чи краще їстиму все що хочу. Вибір, як бачимо, є завжди. Й це, доречі, стосується усього. Або так, - або інакше. Проте це вже трохи інша тема.
Як виховати у себе таку якість характеру, як витримка і терпіння?
#ІгриПазлиСкладати #Витримка #Терпіння #ПорадиБатькам
Малюк цілий день нервував, дратувався, заводив мене (у нас зуби ростуть). Звісно, я теж була роздратована. Мами мене зрозуміють, дуже складно зберігати емоційну рівновагу, коли дитина заводиться. Ось, задумалася над тим, як виробити у себе таку якість характеру, як витримка і терпіння? Відповідь прийшла сама собою. Пазли! Дорогі мами, поклали малюка, поробили всі свої справи і на пів годинки за пазли! Заспокоює, перемикає з одного виду діяльності на інший. Не помічаєш, як відпочиваєш. Та ще й вчишся витримці і терпінню.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).