#футбол

s.m.b.wall.wall

2015-05-02 15:03
Дніпропетровський Дніпро став третім українським клубом що досяг півфінальної стадії в Лізі Европи.
ДНІПРО в ½ фіналу !!! І хто зараз згадає, що з групи українці вийшли лише завдяки суддівській помилці у матчі Карабах – Інтер ? Весною дніпряни по черзі впорались з греками, голландцями і в чвертьфіналі бельгійцями заслужено посіли місце серед четвірки найкращих команд другого за рангом європейського клубного турніру.
Будемо вболівати ....Читати більше
4
0
2015-03-28 13:11
Незважаючи на програш нашої збірної сама гра сподобалася. Збірна провела одну з найкращих своїх ігр в цьому відборі. Щодо самої гри, то перший тайм Україна грала невпевнено, особливо на початку матчу. Здавалося, що буде повтор Баварія - Шахтар. Але потім наші хлопці заспокоїлися і провели дуже хороший другий тайм, в якому по моментам навіть переграли чемпіонів Європи. Чого варті моменти у Федецького і Ротаня! Нам ....Читати більше
8
2
2015-03-21 11:00
Нарешті це сталося. Дніпру і Динамо вдалося пробитися далі у турнірі. Особливо вразила гра киян, які проти Евертона, на мою думку, показали своє найкращу гру за останні декілька років. Схоже Сергію Реброву вдалося створити міцну команду, яка здатна боротися за євротрофеї. Хіба що потрібно покращити гру в захисті. Це єдина проблемна зона.
Щодо Дніпра то команда теж виглядала не погано і той факт, що ....Читати більше
13
2
2015-03-13 14:37
Продовжуючи тему футболу та гри наших клубів на євроарені, відзначу виступ вчора наших представників у менш престижному, але не менш важливому турнірі. З точку зору набраних Україною залікових пунктів цей турнір дає менше балів, але у будь-якому разі участь в ньому додає досвіду нашим гравцям та підіймає футбольний рейтинг країни.
#Дніпро порадував перемогою над прямим турнірним конкурентом. #АЯКС міцна команда, тому розслаблятись не ....Читати більше
1
0
2015-03-12 14:34
Ну що за неподобство! 7-0 від Баварії. Я звичайно не палкий футбольний #вболівальник , але дивлюсь матчі час від часу. #Баварія звісно сильно команда, одна з найкращих в світі, але ж перший #матч з рахунком 0-0 продемонстрував, що можна сперечатись і з цією командою. Звісно, #рефері , #пенальті , #червонаКартка . Але хто просив Кучера збивати з ніг гравця Баварії. Казна що. Чи то так на #Шахтар вплинула втрачена перемога в матчі з ....Читати більше