#хенд_мейд

#рукоділля #хенд_мейд #бісер #своїми_руками
Замовили простесенькі дитячі браслетики. Сплелися дуже швидко. Люблю штучні перлинки - застосовую їх усюди, де тільки можна. З ними звична схемка стає набагато цікавішою. Взагалі, в бісероплетінні матеріал дуже багато значить. Якісний бісер коштує дорого, але виріб з нього виглядає чудово. До речі, китайський бісер, який зазвичай кривий, косий і неякісний, теж іноді гармонійно виглядає у певних видах прикрас.
#хоббі #скрапбукінг #рукоділля #своїми_руками #хенд_мейд
Поділюся і я своїми відкриточками. Захопилася скрапом після народження доньки. Накупила матеріалів і зробила для неї перший фотоальбомчик. Потім подарувала чоловіку на Валентина #хенд_мейд відкриточку, і пішло-поїхало... Купа ідей та задумок, аби тільки часу вистачало.
#рукоділля #хенд_мейд #бісер #своїми_руками #орхідея
Техніка французького плетіння дугами створена для імітації пелюсток квітів і листків рослин. В цій техніці працювати неважко, але є своя специфіка. Схем майже немає (окрім базових), кількість бісеринок потрібно підбирати експериментально. Бісер, звісно, краще застосовувати чешський. Бісеринки рівніші і ліпше лягаюсь, виріб виглядає більш гармонійним. Я рідко плету у цій техніці, не люблю працювати з дротиком, але тут мені терміново знадобилося щось поставити у вазочку. Так і з'явилася невеличка квіточка.
Додам схему. Малюнок не мій, з інтернету, але принцип збагнути можна.
#сережки #прикраси #рукоділля #хенд_мейд #бісер #своїми_руками
Усім привіт! Знову я зі своєю рукодільною темою. Щось не було натхнення писати декілька днів. Ось, зробила простенькі сережки. Написала по ним майстер-класс для початківців. На жаль, тут викласти не зможу - є пе вні причини. Але схемку зрозуміти просто навіть тому, хто ніколи раніше не займався рукоділлям. І матеріалів необхідно небагато - 12 синіх намистинок, 12 чорних і трішечки бісеру. На днях буде ще щось простеньке :)
#брошка #ВолодарКілець #прикраси #рукоділля #хенд_мейд #кулон
Ось у такому вигляді кулон-брошка відбув у подорож до Києва. Сподібаюся, що після випробувань Укрпошти, хазяйка отримає прикрасу цілою і неушкодженою.
Обожнюю робити упаковку для подарунків #своїми_руками. Виходить, щоправда, не завжди дуже вдало, але зате від щирого сердця. До речі, метод зовсім незатратний. Наприклад, для цієї коробочки знадобився всього лише 1 лист картону формата А4 і декілька метрів зеленої стрічки :)
#хоббі #скрапбукінг #шопінг #рукоділля #своїми_руками #хенд_мейд

"лиш два питання є на світі
що часто мучать у тривозі
коли матеріалів вистачить мені для рукоділля
і де їх зберігати"

Мене скоро чоловік з дому вижене з тими рукодільними матеріалами. 2 комоди відведено під них, і все одно місця не вистачає. Ось, накупила обновок. Найбільше сподобалися ножнички, які дозволяють вирізати хвилястий край. Щоправда, з ними ще треба наловчитися працювати. Також придбала багато різнокольорового паперу і картону. Сподіваюся, найближчим часом буду виставляти нові роботи. Звісно, якщо натхнення нікуди не втече :)
Здається, у мене знов з'явилося нове захоплення.
До цього дуже підходить віршик, побачений у якійсь соцмережі:

лиш два питання є на світі
що часто мучать у тривозі
коли матеріалів вистачить мені для рукоділля
і де їх зберігати

Не дуже у мене вдало переклад вийшов, але сенс зрозумілий.
Нове #хоббі - #скрапбукінг. Ось моя перша #листівка на тему #8Березня. Завтра йду до магазину за гарним папером і іншими спеціалізованими матеріалами. Результатом шопінгу обов'язково поділюсь.

#рукоділля #своїми_руками #хенд_мейд
#рукоділля #бантик #заколка #своїми_руками #хенд_мейд
Всі дівчатка люблять прикрашати волосся різноманітними заколками, обручами і гребенями. Резинок для волосся мало не буває. Приємно, коли можеш створювати такі прикраси своїми руками. І це зовсім не важко. Варто зробити декілька бантиків з різнокольорових стрічок і мережива, зєднати їх між собою і прикрасити намистинками. Такому подарунку зрадіє кожна маленька модниця.
#прикраси #бісер #своїми_руками #хенд_мейд
Декілька місяців назад моя подруга попросила сплести невеличкий #оберіг для малюка, який можна було б прикріпити у прогулянковій колясці. Створюючи таку цікаву річ, я звернулася до схеми майстрині, яка відома на просторах інтернету під ніком Аннабель. Майстриня ця мешкає у Криму. Зараз у всіх блогах вона вказує місце проживання - Росія, але у її роботах явно спостерігаються українські народні мотиви. У цю прикрасу я вклала багато позитивних емоцій, надіюсь, вона принесе вдачу маленькому хазяїну.

Мій виріб - той, що з блакитною стрічкою.
Ось, виклала фото оригіналу і схемку :) Правда, я дещо змінила кольори, але розібратися можна.
Ось така #брошка з'явилася у мене сьогодні. #Вінтажний_стиль у моді, заманулося зробити таку прикрасу. Обожнюю #хенд_мейд і взагалі все те, що робиться #своїми_руками. Зробити таку брошку досить просто, якщо умієш вишивати. Потрібні #бісер, намистинки, #мереживо, застібка для брошки і трохи терпіння. І, звісно, #камея (ота файна тітонька посередині :) Камея обшивається бісером і намистинками по кругу. Зі зворотнього боку - застібка і мереживо.
Тепер можна прикріпити чудову прикрасу до сукні і вирушати на вечірку. Шкода, що до Нового Року не встигла зробити. Ну нічого, ще багато свят попереду :)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).