#чоловіки

Жінкам подобаються романтичні #чоловіки, доки не знадобиться реальна чоловіча #допомога... А він стоїть такий - сльозинка в очах, ручки з жопки. ))
Сльози дівчини – хто їх вартий?

Сьогодні у спортклубі довелося побачити по одному зі спортивних телеканалів фініш #марафон’у у Лондоні. На очах з’явилися сльози.. Дожилася) Не знаю, як пояснити це, але останні п’ять хвлин марфону дивлися і не могла відвести очей від тих двух лідерів марафону в 40 км. Може то я потайки заздрила їхній красі і силі, але коли фіналіст розірвав грудьми фінішну стрічку – то сльози і посмішка сами собою з’явилися) Хто близкий до спорту, той має зрозуміти. Може просто я така тонкосльоза.. Наприклад, фільми Хатіко і Білий Полон досі не дивилась, бо знаю, що буду ревти.. Але якщо дивимось з чоловіком #фільм і є зворушлива сцена, то при ньому емоці не так зашкалюють, як би я дивилас на олинці.. Соромно чи що?:) Бачила кілька разів, як плачуть #чоловіки. У них це не так виходить, як у жінок...
Як ви вважаєте, #сльози – це розхитана нервова система, надмірна емоційність або нормальний прояв душевності?
Як ставитеся до сльоз у присутності сторонніх людей?
Чоловічі сльози мають право на існування, якщо це фільм або моральний біль?
#Болгари - найгарніщі #Чоловіки у Європі?

Кажуть, що найкрасивіші чоловіки живуть в Італії. Щось ніяк в мене не виходить туди поїхати і переконатися в цьому. А ось що я скажу про чоловіків з інших країн, де я була: найгарніші мужчини живуть у Болгарії. Подивіться на фотографії. Чи не красунчики?! Українських дівчат болгари люблять, бо знають, що найкрасивіші жінки живуть саме в Україні. )) Познайомитися з ними дуже легко і вони, як справжні джентльмени обкутають вас турботою та залицяннями.
#Квіти

#Подарунки
#Чоловіки

Колись давно, ще до одруження, мій майбутній чоловік замовив мені доставку квітів. А я, не знаючи навіть, що в нашому місті є така послуга, дуже довго не хотіла впускати кур'єра, бо думала, що це або злодій, або який не дуже вдалий гуморист. Що зробите, село і люди)

Але розмова зовсім не про це.

Мені здається, немає жодної дівчини чи жінки, яка б не любила, щоб їй дарували квіти. Особливо просто так, а не з якогось приводу. Проте дуже часто чую від чоловіків, що це даремне витрачання грошей, що їм навіть соромно йти з букетом по вулиці, бо з них усі будуть сміятися, якщо хоче, то нехай сама собі купить… Що ж, одним словом, це просто жах! І подібні висловлювання у мене особисто викликають сумніви, а чи справді чоловік переді мною стоїть.

До речі, найбільший захват викликають не куплені букети, а зібрані самостійно з польових чи лісових квітів - від них іде особлива енергетика))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).