#чохол

Чохол для телефона. Пляжний аксесуар для смартфонів, фаблетів та планшетів

Ви любите слухати музику у навушниках з телефону? Якщо так, то яким чином ви це робите на природі чи пляжі? Задаю це питання, бо стикнулася з такою незручністю, як неможливість слухати музику з телефону, бо його нікуди покласти. Тим паче, що розміри мого фаблету не маленькі (164х85,4х9 мм.) і в якусь кишеньку його не покладеш.
От мучилася я, мучилася і вирішила зробити свій #відпочинок біля водоймів більш комфортним. Я сплела гачком для свого улюбленого фаблету #чохол. Такий чохол підійде не тільки для смартфонів і фаблетів, а також і для планшетів.
Отже, виміряла я свій #телефон. Підібрала нитки. Сплела дно для чохлу з більш міцних ниток стовпчиками з одним накидом по колу трохи ширше ніж розміри телефону. Далі перейшла на основний візерунок, схему якого я вже використовувала http://betaproject.net/rukodillya/wall-i9415.ht... Закінчити плести основний візерунок потрібно трохи вище, ніж висота телефону. Далі я по краю зробила рюш: стовпчик з одним накидом (3 рази в одну петлю). Далі я сплела мотузку для чохла, щоб вішати телефон на шию. Мотузка повинна бути на 10 см. довша, ніж потрібна довжина у готовому вигляді, бо краї мотузки ми вшиємо у середину чохла. Після закінчення плетіння мотузки, деталі потрібно попрати за необхідності та відпарити праскою, щоб зафіксувати форму. І на кінець, вшити у середину чохла краї мотузки (вручну або на машинці).
Ось, тепер я зможу спокійно відпочивати на пляжах з музикою.
Заощадити, відремонтував старі речі.
#Ремонт #Рукоділля #Прасування #Чохол
Зустрічала на Бетапроджект багато цікавих ідей для рукоділля. Особливо подобається, коли дівчата роблять своїми руками щось функціональне і корисне для домашнього побуту. Наприклад, бачила тут полички на мотузках. Дуже зручна штука. Але ніхто чомусь не писав про перероблення старих речей або про їх ремонт. Може не там шукала :-)
Зараз, коли грошей стає все менше, більше того, вони знецінюються, економія стає все більш актуальною. От сьогодні вирішила воскресити стару прасувальну дошку (ще часів совка). У магазині розпродажів сестра купила невигадливий чохол. Ціна просто казкова - 15 грн. І в нашій родині з'явилася цілком пристойна прасувальна дошка. І колір в неї такий металевий. Зусиль мінімум, витрат теж. Скільки зараз коштує нова прасувальна дошка? Я навіть не знаю, ну явно не 15 грн. В чохлі є ще паралоновий прошарок, тому дошка тепер ще стала м'якше :-) Прасувати тепер одне задоволення. Навіть - #відпочинок. З двома годовастіками прання і прасування - питання номер два після годування.
П.С. Пропоную в коментарях ділитися своїми ідеями, знахідками, винаходами в області хенд мейд, рукоділля та ремонту з реальною користю для дому.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).