#Avon

Лак для нігтів. Тестуємо Айвон
#ЛакДляНігтів

На порядку денному дві лінії лаків для нігтів від #Avon: #лак Vintage Boutique/Вінтаж (бежевий) і Gel Finish Perfectly Plum (P820) (насичений сливовий).
Ці лаки зовсім різні. Якщо сливовий має гель-ефект, то бежевий, порівняно виглядає простіше і не має блиску. Але на ділі все зовсім непросто. Сливовий гель-лак наноситься нерівномірно смугами (вимагає другого шару), сохне відносно нормально, виглядає ефектно, але й обдирається швидко. На третій день майже на всіх нігтях обдерлися кінці.
Бежевий же лак лягає гладенько без смуг, навіть можна одним шаром наносити, висихає швидше, хоча і не в ту ж мить, як наносиш. А найголовніше – довго не облущується. На фото 2 – вигляд нігтів з лаком на !шостий день. При чому, шість днів я займалася домашнім господарством у повному обсязі, а лаку хоч би хни. Виробник позиціонує цей лак, як такий, що тримається до 12 днів і містить комплекс "Dura-Plus" для захисту блиску. Тут я не можу підтвердити інформацію: особливого блиску я не помітила, а на сьомий день все ж таки лак почав трішки лущиться. Може він не призначений для таких «попелюшок», як я, але ж хочеться мати нігтики завжди гарними, навіть, коли миєш посуд.
Лак для нігтів. Avon. Новинка 2015

Цього року « #Avon» запропонувала своїм шанувальницям нову лінію лаків для нігтів «Матовий ефект». Ця новинка вийшла у трьох відтінках: «Чорний бархат», «Білий туман» та «Бузковий серпанок». В наявності у мене є бузковий колір. Мені дуже сподобався насичений глибокий, матовий колір лаку. Крім того, наносити його достатньо лише одним шаром. А найголовніше – тільки-но я закінчила фарбувати ніготь, так #лак одразу ж висох. Це мені надзвичайно сподобалося. Ніякого дмухання на руки чи ходіння «пальці – віялом». Швиденько і гарненько. Єдиним недоліком вважаю те, що він і лущиться швидко. Тобто, ніяких домашніх справ, бо кінчики нігтів одразу ж облазять. Спочатку я вирішила, що це тому, що я нафарбувала нігті одним шаром. Але ж ні. Навіть з двома шарами лак лущиться швидко.
Висновок: лак підійде для виходу у світ одноразово.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).