Aleks87

Aleks87
Images
Friends (12)
#Рукоділля
#Повязки
Мені завжди дуже подобалися в'язані речі! Та довгий час я не могла навчитися самостійно в'язати. Дивилася, як це роблять інші та захоплювалася. Після народження старшого синочка, коли він трішки підріс, та у мене з'явилося трохи вільного часу вирішила все ж таки освоїти цю науку! В'язання гачком виявилося не таким уже й складним, справді головне бажання. Найбільше я полюбляю в'язати маленькі речі, такі як шарфи, берети, накидки - коли і часу багато не забирає, і результат видно швиденько. Цього разу хочу поділитися з вами #ФотоПовязок на голову. Дуже полюбляю їх носити. Як на мене це дуже зручно і красиво. Вони в'язані стовпчиком із одним накидом. Ширину також вибирайте, яка вам буде зручна. Прикрашаємо будь-якими квіточками та елементами. Все обмежується лише вашою фантазією
Мої діти дуже люблять їхати до бабусі, в село, адже там їх чекають #ДомашніУлюбленці. В селі малечі дуже цікаво, та весело, вони можуть побачити багато тварин. Найперше нас зустрічає #собака, який називається Топік. Діти бігають і граються з ним. І я спокійна тому, що впевнена - він не завдасть їм шкоди. З Топіком вони більше гуляють на вулиці. А у будинку їх чекає #кіт Кузя. Спочатку можливо котик і радіє, що йому приділяють стільки уваги, але пізніше його вже важко відшукати. Починає ховатися від таких "друзів", які вчать його ходити на двох ногах, танцювати, і високо стрибати. Фото наших улюбленців, вже дещо застарілі. Кузя вже встиг вирости та набрати досить велику вагу. Став дуже не поворотким.
Впевнена, що дуже багато дівчат та жіночок захоплюються вирощуванням кімнатних рослин. Це справді дуже красиво, і радує око, як господині так і гостей. До появи дітей, у мене також було дуже багато вазонів. Особливо мене радували #КімнатніТроянди. У мене були червоного, рожевого та жовтого кольорів. Та після того як з'явився старший син, у мене уже не було часу за ними доглядати. І ось до цього часу, залишилося лише декілька найстійкіших до складних умов виживання рослин. Тішуся, що ще досі тримається #лимон. Йому уже минуло шість років. І дуже хотілося б посмакувати домашніми лимончиками. Можливо, хтось зможе дати кілька простеньких порад, щоб він все ж таки за плодоносив. Ось ще кілька #ФотоКімнатнихРослин. Дещо з того, що залишилося.
#Подорож
#СвірзькийЗамок
Хочу розповісти про надзвичайно красивий та романтичний #замок, який знаходиться у с. Свірж, що на Львівщинні. Ви швидше за все також його бачили, адже тут знімали «Д’Артаньяна і трьох мушкетерів». Свірзький замок зіграв роль Бетюнського монастиря. Він розташований на пагорбі в оточені ставу, що додає йому особливої краси. Єдине, що надзвичайно засмучує, це те, що будівля знаходиться у "плачевному" стані. Збереглися лише зовнішні стіни. В середині знаходиться колодязь, який також занедбаний. Тому туристам залишається милуватися, лише зовнішнім виглядом, та вивчати довгу та цікаву історію цього замку.
#КімнатніРослини
#Вазони
#Орхідея
#ФотоОрхідей
Зовсім не претендую на експерта по догляду за орхідеями, адже у мене лише одна така красуня. Просто хотіла поділитися одним спостереженням. У квартирі у нас досить волого, інколи навіть вікна "плачуть". Тому я дуже старалася не перелити свою орхідею. Тому, що багато фахівців наголошують. що близько 90% орхідей гинуть, саме від надлишку вологи. Минулої весни, моя орхідея скинула пуп’янки, так і не порадувавши мене цвітінням, я подумала, що можливо через протяг. Та цього року ситуація повторилася, хоча я її уже оберігала. Та на зимові свята ми поїхали до бабусі, за квартирою доглядала сусідка. Нас не було два тижня, коли повернулися орхідея стояло у тарілочці з водою, і з'явилися нові пуп’янки. Та я водичку одразу забрала. Проте через кілька днів знову зів'яли дві майбутні квіточки. Тому, воду довелося повернути. І ось, нарешті, дочекалася перших квітів!!! Для мене це дивна ситуація, адже у моїх знайомих орхідей цвітуть більше як пів року, а поливають їх досить рідко.
#ДомашніУлюбленці
#папуга
#ФотоПапуги

Мій синочок Максимко дуже просив папугу. І ось тато зробив йому сюрприз. Та, мабуть, в таких випадках, сюрпризи робити не варто, а варто ретельно усім підготуватися до такої покупки. Тато прогадав з вибором, і папужка вийшов у нас дуже млявий, не вмів літати, та вже й не навчився. Щебече рідко, крім корму не хоче нічого їсти, іграшками не бавиться. Максимко мабуть ще зовсім маленький (4,5 рочки), також виявився не готовим доглядати за ним. Злиться і плаче, чому Алекс ( так назвав свого папугайчика) не літає, не говорить, не сідає йому на пальчика, або плече. Зовсім не розуміє, що цього треба довго та терпеливо вчити. Ось такі результати необдуманої покупки. Та сподіваюся усе зміниться на краще, уже опрацювали потрібну літературу, та й синочок підростає…

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).