#Свято
#8Березня
Хочу привітати всіх жінок, тих що зайдуть на мою сторінку і взагалі, усіх представниць прекрасної статі зі святом весни! В цей чудовий день бажаю вам #щастя, любові, #благополуччя та злагоди! В нас тут чудова весняна #погода, світить #сонечко, #тепло, #настрій гарний. Сподіваюсь, у вас теж все відповідно складається.
Прошу ділитись враженнями, в кого як пройшов цей #день. Може вас чимось здивували ваші рідні та кохані чоловіки? Незвичайним подарунком чи ще чимось цікавим, наприклад. Чи готували ви щось смачне, був святковий стіл у вас чи навпаки, нічого не задумували і не проводили?

Comments 3

  • palladio02 palladio02 (2015-03-08 17:24:53) #
    Хочу привітати всіх наших жінок. Матерів, бабусь, сестер та своїх коханих людей. Свято #8 березня це те свято, коли жінки нарешті можуть відпочити за весь рік від своїх хатніх робіт. І перенести свої клопоти на своїх чоловіків. Бажаю всім жінкам щастя, здоров'я, любові. А так як я зі сходу, то жінкам на сході бажаю миру та спокою. Адже це зараз для них найважливіше.
  • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-03-08 21:42:03) #
    Дякую)))
  • MIS007 MIS007 (2015-03-09 21:00:42) #
    Спасибі за привітання! Дуже приємно! Ми їздили на свято до батьків. Святковий стіл був, але не такий як раніше, не ті часи. Було декілька блюд. Моя мама знала, що я дуже люблю її холодець, то вона його постаралася приготувати в такій кількості, щоб вистачило наїстися всім і ще залишилося. Мабуть, напишу на своїй сторінці подробніше.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).