Як гарно виглядати?
#ЯкГарноВиглядати #ГарнийМанікюрВДомашніхУмовах #ЗачіскиВдома #ЯкПіднятиСобіНастрій
Кожна з нас хоче добре виглядати незалежно від того, чи є на це кошти. Бувають, звичайно, в житті моменти, коли абсолютно нічого не хочеться, пропадає інтерес до всього, в тому числі і до косметики, парфумів, зачісок, нових суконь, білизни і т.д. Але не будемо про це.
Мені хочеться, щоб кожна з нас поділилася своїми секретами наведення марафету, як у зовнішньому вигляді, так і в настрої. Почну з себе і сестри :-) Раніше ми могли собі дозволити пійти до салону краси, але зараз робимо усе самі. І нічого так, не гірше. Тільки би часу висточало. Можна зробити усе, що завгодно! Для того, щоб гарно виглядати, нам завжди допомагають зачіска, манікюр, масочка і високі підбори. Вони просто творять чудеса. Ах так, трохи не забула, ще допоможе міцний і здоровий... сон ;-)
Тепер Ви!

Comments 9

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-05-08 10:06:31) #
  В меру ухоженность (без фанатизма). Чувство вкуса и стиля, которые помогут нравится не всем, а только гурманам, но при этом никто не скажет, что это некрасиво. Вот основные правила, которым пытаюсь придерживаться.
  • Irina_Dor Irina_Dor (2015-05-08 12:39:18) #
   Умница) У тебя можно поучиться :-)
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-05-08 13:12:49) #
  Я за натуральність - легкий макіяж, чисте волосся, стриманий одяг... та й взагалі, коли відчуваєш себе комфортно, то виглядаєш краще, чим тоді, коли через щось нервуєшся. На рахунок підборів погоджусь - у такому взутті дівчата виглядають значно сексуальніше) Однак, як сказав один мій знайомий на цей рахунок, "перед тим як взутися багатьом потрібно хоч навчись на них ходити".
 • LeCinda LeCinda (2015-05-08 14:59:19) #
  намагалася притримуватися такой поради - пронулася, ы одразу вмиватися ы зробити макіяж і зачіску. Але не завжди виходить все в таком ж порядку. В мене такий настрій - уявляю, що зараз зустріну людину, яку дуже поважаю або мені просто соробмно б було показатися в затрапезному стані перед нею) тому макіяж, зачіска, вдало підібраний одяг, обовязково аксесуари(малюк вже не зриває з мене сережки або бралети))).. на жаль, на підборах не ходжу останнім часом, бо завжди з малюком) а ось на роботу тільки на вискоих підборах)
 • Medvedica Medvedica (2015-05-08 21:06:22) #
  Я зараз по салонам не ходжу. Раз на три тижні покриваю нігті гель-лаком. Власні нігті ламкі і не ростуть, а під гелем завжди гарний манікюр. Перукарня — за необхідністю. Зачіска —щоденно помите волосся — ось і вся зачіска -) Макіяж роблю оденно, але він майже непомітний. Тональний крем + пудра + тіні та туш на вії. А на вихідних взвгалі одна туш. Раніше ще відвідувала косметолога , але з появою дитини для мене це стало дорого, тому все роблю дома сама.
  • Irina_Dor Irina_Dor (2015-05-09 10:22:15) #
   Я раніше і нігті нарощувала і фарбувалася у салоні. Саме, як і у Вас, з появою дитини і часу стало менше, і грошей, і бажання щось робити теж. Але треба тримати форму. Особливо вагу. Так важо після пологів привести себе у форму.
 • kykana kykana (2015-05-08 22:33:13) #
  Тю, а я і так красуня))) Жартую звичайно, в мене майже завжди така зачіска як я вам показала, ще крашу вії і все))) Підбори поки заховала, ну застягають вони в пісочниці і м'ячик не зручно ними відбивати)))
  Нігті відрізую і роблю гарненьку форму, просто, терпіти не можу, коли хтось мені щось з ними робить(
  Наче і все...
  • Irina_Dor Irina_Dor (2015-05-09 10:21:03) #
   В пісочниці то точно застрягають, Перевірено, але інколи хочеться вдягнути)
   • kykana kykana (2015-05-09 11:36:18) #
    Ага, хочеться...

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).