Lenocha

Lenocha
Images
Friends (3)

Comments [4]

Lenocha Lenocha (2015-06-26 16:48:10) #
А мені теж пощастило, я живу в Одесі, поруч море і кращого для відпочинку не треба. Як тільки настає весна, ми з друзями їдемо на пікнік, так приємно просто сидіти і дивитись на хвилі. А влітку ми збираємось на море за місто, з наметами, туди де мало людей і насолоджуємось гарним відпочинком.
Lenocha Lenocha (2015-06-17 13:46:17) #
Багато років у мене живуть орхідеї, спостерігаючи за ним зрозуміла декілька правил:
1. Вони не люблять коли їх дуже часто поливають, наприклад влітку треба - 1 раз на тиждень, взимку - 1 раз на два тижні (я заливаю воду у прозорий горщик до самого верху і залишаю на 10 хвилин).
2. Дійсно, якщо ви хочете, щоб орхідея зацвіла - треба не поливати її 2-3 тижні.
3. Орхідея - дуже невибаглива рослина.
4. Прямі сонячні промені заборонені.
Lenocha Lenocha (2015-06-11 14:18:51) #
Знаєте який для мене найкращий спосіб позбавитися стресу - це подорожі. Хоча б один раз на рік (а краще два) треба їздити відпочивати. Дуже дієвою є зміна обстановки, оточуючих, ти забуваєш про роботу, відволікаєшся іншими турботами, і одразу ж забуваєш про стрес, проблеми.
Lenocha Lenocha (2015-04-18 13:40:51) #
А я в перший раз опинилася в цьому місті завдяки відрядженню - ми з колегою поїхали працювати на тиждень, десь років 6 тому, у лютому. Навіть взимку мене зачарував Севастополь своєю красою. Я мріяла туди потрапити влітку - так і сталося.
У мене дуже багато приємних вражень та спогадів з цього міста. Але самий важливий спогад у моєму житті пов'ьязаний з цим містом - це те, що мій чоловік вирішив подарувати мені обручку саме у Херсонесі - це було дуже романтично і несподівано.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).