Malvo4ka

Malvo4ka
Images
Friends (12)
Followers (5)
#хоббі #скрапбукінг #рукоділля #своїми_руками #хенд_мейд
Поділюся і я своїми відкриточками. Захопилася скрапом після народження доньки. Накупила матеріалів і зробила для неї перший фотоальбомчик. Потім подарувала чоловіку на Валентина #хенд_мейд відкриточку, і пішло-поїхало... Купа ідей та задумок, аби тільки часу вистачало.
Вітаю всіх з Щедрим вечором! Нехай господарям гарно хазяйнується, в родині щоб завжди був лад та мир. Здоров’я всім бажаю, нехай ангели домівку та діток ваших охороняють! Бажаю щедрого столу сьогодні і на весь рік!
"Шантарам"
Дочитала сьогодні книгу Грегорі Девіда Робертса «Шантарам». Це оповідь про неймовірний життєвий досвід, вона сповнена глибоких роздумів. «Шантарам» ніби переніс мене у зовсім інший світ, я пізнала Індію з брудного і водночас прекрасного боку.
Хто ще не читав «Шантарам» раджу взятися, не побоятися великої кількості сторінок. Ця історія може сподобатись, може ні, але вона не залишить вас байдужими.
А у нас вдома була не одна #НоворічнаЯлинка ! Ось така символічна свічечка прикрашала святковий стіл та створювала #НоворічнийНастрій усім гостям!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).