Ігри та аварійні відключення світла

Ні для кого не секрет, що в Україні (правда, не в усіх областях) запроваджено віялове відключення світла. Так у нас в одному із містечок півдня України до Нового року такий процес відбувався і сьогодні знову повторився. Коли електроенергії немає, дорослі і діти відразу стають заручниками: інтернету немає, в домі чи на вулиці темно і т.п. Тому в нашій сім'ї у цей проміжок часу ми всі починаємо грати в різноманітні ігри. Наприклад, в міста. Перший гравець називає місто будь-яке, наступний повинен назвати інше місто, але на останню букву в попередньому слові (місті). Наступна гра шахи та шашки. Ліхтарі у нас є, тому в такі ігри можемо пограти.
Таким чином, відключення світла - це не катастрофа.

#ВідключенняСвітла #ігри
+1

Comments 2

 • Jem4ug Jem4ug (2015-01-13 12:55:02) #
  Ох...ці відключення. Але дуже корисне, можна тісно поспілкуватись з дитиною, дві години в темряві творять дива. Я перечитувала півторарічній доці книжку... і там віршик...ми довго його повторювали))). Тепер, через місяць, доця сама його розказує, правда не повністю.

  Дінь-дон, дінь-дон,
  по дорозі ходить слон.

  Доця розказує:
  Дінь-дон, дінь-дон,
  Сьон.
 • Nasta Nasta (2015-01-15 17:16:46) #
  Ви знаєте, це дуже правильно знаходити плюси в таких ситуаціях, я також притримуюсь такого принципу.
  В наш час вже класичною стала ситуація з анекдоту: " Відключили інтернет, пішов поспілкувався з дружиною, - приємна жінка, виявляється!". І сміх і гріх) Таке вже наше покоління. А вимкнення світла - чудова нагода поспілкуватись, розважитись.
  Можна ще грати в "трилітрову банку". Правила прості: обирається буква, і всі гравці по черзі називають предмети, які вміщаються в трилітрову банку, і назва яких починається на обрану букву. Гра затягує неймовірно!) В нас з друзями вона деколи розтягувалась на декілька днів, і переходила зі стаціонарного в смс-режим.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).