Мобільні телефони та діти

На превеликий жаль все частіше і частіше чую від людей, а також бачу своїми очима, що кожен другий третьокласник приходить до школи з мобільним телефоном (у мене син ходить до третього класу).
Скажіть мені, будь ласка, хіба це нормально? Так, з одного боку батьки, дідусі та бабусі завжди на зв'яку з дитиною, але з іншого боку дитя і дома, і в школі грається з телефон! Також не треба забувати, що випромінювання негативно впливає на організм.
А у ваших малолітні дітей є мобільні телефони?

#діти #телефон
+2

Comments 4

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-01-13 09:47:11) #
  Для большого города телефон с первого класса - незаменимая вещь. А на счёт "играются" можно просто ограничивать.
 • Dunkelheit Dunkelheit (2015-01-15 13:50:16) #
  В мене дітей ще не має, але є у моїх знайомих. Та й сам я закінчив школу в 2006 році, тоді вже мобільні телефони були популярні. Пам'ятаю роздратування вчителів, коли діти грались на уроці телефоном чи писали комусь СМС-повідомлення. Обмежити дитину, роблю висновок зі своїх спостережень, вкрай важко. Чим більше їй забороняти, тим гірше в дитини поведінка. Я навіть не знаю, як я себе буду вести, коли в мене з'являться діти. Мабуть я ще не готовий до цього.)
 • Nasta Nasta (2015-01-16 17:16:16) #
  Телефони це ще дрібниці! Моя знайома, абсолютно серйозно говорила мені про те, що її брату, якому виповнювалось тільки 5 років, батьки збираються дарувати планшет. А потім вона ж жалілась на те, що малий не вміє ані спілкуватись з однолітками, ані поводитись на людях, будь-яке заперечення його забаганкам викликає істерики. Дитина не має навіть уявлення про те, як потрібно гратись у дворі, що взагалі там можна робити.
  І одна справа, коли сім'я веде зажиточний обарз життя, і вже просто не знає, чим здивувати дитину, так ні - грошей не так багато, мама працює на кількох роботах, але вся сім'я вперто культивує потакання забаганкам молодшої дитини.
  Я вважаю, що дитина має мати справжнє дитинство та нормальні ігри, бо в ході таких ігор відбувається розвиток навичок, фантазії, здобуваються навики спілкування з однолітками. А телефони варто купляти дітям лише найпростіших моделей, суто задля безпеки і можливості зв'язку з дитиною батьків. Тим паче, так буде менша ймовірність того, що хтось зазіхне на такий гаджет і зможе зашкодити маленькому власнику.
 • inna2470 inna2470 (2015-04-04 14:19:34) #
  Моя знайома до 15 років забороняла синові носити мобільник в школу, хоча так сім'я далеко не бідна і телефон у хлопчика був дорогий. Хлопчик всюди міг брати його і на вулицю, і в гості, і в магазин, а в школу ні-ні, щоб не вкрали.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).