Rotallietas

Rotallietas
Images
Followers (13)

My blog [18]

 Природа настільки багато може дати людині  і якщо б ми її добре вивчили і навчились  користуватись, то не застосовували б жодних штучно створених речовин для боротьби з хворобами.

Якщо ви віддаєте перевагу здоровому харчуванню , то мабуть знаєте, що цибуля є хорошим джерелом корисних речовин, але що робити якщо  вам не до вподоби ріпчаста цибуля з її гострим запахом.

Новорічні свята уже позаду, а от весна і літо попереду, тому потрібно приводити себе в форму завчасно. Звісно спорт це найкращій спосіб зберегти своє тіло в гарній формі, проте інколи хочеться і чогось смачненького.

Чи бувало у вас таке, що сни, які вам снились несли інформацію про події з майбутнього в буквальному вигляді чи символічному?

Усі ми чудово знаємо, що рослинні продукти не лише легше засвоюються організмом, а  є надзвичайно корисними. Наприклад, арахісове масло, чи задумувались ви над тим, що це багате джерело вітамінів і мінералів для нашого організму. А надзвичайно в період зими, коли свіжих екологічно чистих фруктів і овочів в раціоні меншає.

Для тих хто часто буває на фестивалях і ярмарках, що зв’язані з тематикою рукоділля чи дитячої творчості не новина , що для створення картини можна використовувати не лише фарби. Майстри уже давно навчились використовувати для своїх композиційних картин усі підручні матеріали, які здавались би на перший погляд не поєднані.
Пластилінографія – малювання пластиліном достатньо новий...

Для виготовлення новорічних прикрас, можна використати багато матеріалів. Сьогодні мені захотілось зробити прикраси з соленого тіста, скажу, що сама робила їх вперше, провіряла рецепт.

Така специфіка мого організму, що молочні продукти ним сприймаються не дуже, тобто погано розщеплюється  лактоза, така  особливість  за дослідженнями медиків  спостерігається в 75 % населення.  Це інколи призводить до того, що потрібно відмовлятись від деяких продуктів. Переважно це - молочні продукти, і особливо молоко. Що зробити якщо у вас подібна проблема, а молока все ж хочеться бо воно потрібне, в нашому раціоні адже в ньому багато кальцію.  

Напій зеленого кольору в скляній пляшці, який у багатьох асоціюється з дитинством. Звісно це «Тархун». Прохолодний напій який бадьорить і залишає приємний смак.

Рослина, яка  прийшла з Північної Індії, в перекладі з санскриту означає «універсальне лікарство» широко застосовується і в кулінарії.Імбир універсальна кулінарна приправа, яка одночасно і лікує. Імбир додають як в чай  так і в суп, до випічки , соусів, напої, солодощів.

В природі можна знайти для людського здоров'я багато корисних рослин, які можуть замінити продукти тваринного походження. Ще у Древньому Римі, Вавелоні , Китаї та Древній Греції  знали, що кунжут є унікальним джерелом корисних речовин. Про лікувальні властивості кунжуту  в одинадцятому столітті Авіцена написав цілий трактат.

Кмин  - це рослина яка відома своїми лікувальними властивостями ще здавна. Кмин був відомий ще древнім кельтам та римлянам. Єгиптяни вважали його головною спецією.

Чи задавались ви коли не будь  питанням чи є у природі аналог штучним осіжувачам  подиху, таким як жуйка, льодяники,  різні аерозолі та ополіскувачі.

Звичайно є!

Для чого потрібна термобілизна і чому вона популярна? Є дві основні функції термобілизни захист тіла від вологи та зберігання тепла, вони можуть також поєднуватись.

Технічний прогрес дає нам велику перевагу, ми можемо  навчатись і розвиватись займаючись наприклад, механічною роботою. Робити це можна за рахунок аудіокниг.

Для  того, щоб зробити текстильного різдвяного янгола нам потрібно:- Тканина трьох відтінків(одна з них має бути однотонна найкраще бежевого кольору, так як з неї ми будемо шити обличчя. Найкраще використовувати натуральні тканини, наприклад льон чи хлопок.)

- Синтепон або шерсть для валяння чи інший наповнювач.

- Мереживо (краще використовувати лляне)

-  Пряжа для в’язання.

Вишивка, ще зовсім недавно була атрибутом національних свят, вишиванка -  одягом народних колективів і лише дехто вдягав її без усякої нагоди. Втім за останні декілька років, а особливо за останній рік вишиванка для багатьох стала невід’ємною річчю в гардеробі. Багато хто вважає, що вишиванка це -  модно, інші вдягаючи її в повсякденному житті хочуть підкреслити свою любов до Батьківщини.


Лялька українського народу, якій багато тисяч років, створювалась нашими прародичами з різною метою, це був оберіг роду, символ мудрості, символ жінки – матері. Наші предки вірили, що лялька- мотанка – це  невидима духовна ниточка між поколінням що живе, та тими хто народиться, тому дівчині до приданого, в скриню, разом із  сорочками і рушниками клали ляльку- мотанку....

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).