Username

Username
Images
The list is empty

Comments [4]

Username Username (2015-10-29 14:46:17) #
Раніше, перед заморожуванням я також різала, але якось гостювала у свекрухи і вона показала свій спосіб. Просто миє зелень, обсушує, обриває крупне листя і фасує його по пакетам. Коли виймає для використання, то безпосередньо в пакеті його розминає ще замороженим. Фасує маленькими порціями, щоб одразу використати. Тепер це стало і моїм способом заморозки.
Username Username (2015-08-28 17:05:30) #
Шарлотку очень люблю готовить. Часто она меня выручает, когда дома к чаю ничего нет, а муж с сыном не знают чего хотят. Я всегда готовила с яблоками, иногда с вишней. а вот про ягоды как-то просто забывала. Теперь точно попробую. Это ведь еще легче. Не надо ни чистить, ни резать. Просто из холодильника сразу в тесто. Спасибо огромное за идею))) Кстати, я шарлотку когда достаю из духовки, зразу поверхность присыпаю пудрой и еще на несколько секунд в духовку. Получается вкусная корочка.
Username Username (2015-08-18 12:04:27) #
З появою у мене мультиварки, справи на кухні стали на багато легшими. Раніше фаршировний перчик я готувала у невеликому казанку і на маленькому вогні. Доводилось постійно контролювати щоб не потух вогонь, та не пригоріли перчики. Тепер, за вашою порадою, спробую приготувати у мультиварці. Дякую за рецепт.
Username Username (2015-08-14 12:23:23) #
Дякую Вам за рецепт. Обов'язково спробую. Завжди хотіла саме хлібний квас зробити. Ще в дитинстві мама завжди робила мені його. Тепер я буду робити своєму синові.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).