Walter

Walter
Images
Friends (38)
#Література, #Книга
Містер Мерседес – свіжий роман Короля Жахів Стівена Кінга. Цього разу він пише детективну історію, поліцейський роман без натяків на надприродні сили та незрозумілі жахи. Історія детектива, що вийшов на пенсію якого намагається довести до самогубства масовий вбивця на прізвисько Містер Мерседес. Але детектив не просто старий пенсіонер, він чинить опір і вбивця допускає низку фатальних помилок. Це призводить до того, що детектив на пенсії, 17-річний підліток і психічно неврівноважена жінка зупиняють Мерса за кілька секунд до чергового, по справжньому масового вбивства. Динамічний сюжет, цікаві персонажі, трохи зім'ята кінцівка – в цілому, відмінний роман. Схоже, Стівен став користуватися сучасними технологіями, бо роман просто кишить технічними подробицями сучасної комп'ютерної та мобільної техніки :)
#Рецензія
#50ВідтінківСірого
Не оминула і мене ця доля. Племінниця продзижчала мені вуха цим "витвором" і я з ним ознайомився. Спробував. На 10-ї главі у мене скінчилися моральні сили і почали здавати нерви. По-перше, стиль написання у авторки гірше, ніж у середньостатистичного фікрайтера. Від тексту нудить постійним повторенням одних і тих же кліше, типу розпадання на тисячі осколків і голос внутрішньої богині. По-друге, плоскі персонажі. Типова Мері-Сью – Анастейша, поганенька і дурненька, невідомо чим чіпляє загадкового містера Грея. Сам Грей такий же нереальний, весь комплекс його умінь і якостей не здатний ужитися в реальній людині, це збірний образ якогось недосяжного ідеалу. Кульгавий сюжет, якому не допоможуть навіть милиці. Штучні діалоги, нудні порнографічні сцени, що повторюють самі себе. По ходу книги їх хочеться перегортати, але весь цей «роман» складається саме з сексуальних сцен. Про тематику БДСМ я навіть говорити не стану, авторка явно не в темі. Невідомо, в чому секрет цього бренду, якщо з продажу він обійшов Гаррі Поттера? Стівен Кінг говорив, що Гаррі Поттер це історія про дружбу і відданість, Сутінки – історія про те, як добре, що в тебе є хлопець. 50 відтінків сірого – як добре, що в тебе є безглуздий і нещадний секс?
#Серіал #Селфі
Головна героїня серіалу є зіркою соціальних мереж, у неї чверть мільйона підписників і вона купається у морі лайків і репостів. Еліза, так звуть дівчину, живе тільки у віртуальному світі, але в якийсь момент вона розуміє, що її життя також ефемерне, як і профіль у соціальній мережі. І тоді Еліза звертається за допомогу до професора Генрі, який здатний навчити її знову соціально взаємодіяти з живими людьми. Але в Елізи є свої інтернетні звички, які в повсякденному спілкуванні породжують чимало кумедних моментів.
#Література, #Книга
Мізері - перша прочитана мною книга Стівена Кінга. Приблизно 12 років тому я прочитав перші пару сторінок роману і провалився в світ кошмарів короля жахів. За ці 12 років я прочитав усі твори Кінга і переглянув всі екранізації, але Мізері все одно залишається для мене однією з найстрашніших книг. Кращими творами Стівена для мене є Сяйво, Мізері, Зелена Миля, Острів Дума і 11/22/63. Їх я перечитую періодично і кожного разу знаходжу щось нове. Також не всі знають, але культовий фільм "Втеча з Шоушенка" це екранізація маленької розповіді Стівена. Кінг хоч і король жахів, але його романи мають свою філософію. За це я його ніжно люблю :)
#Рецензія, #Фільм
Вчора подивився нашумілий #Левіафан Звягінцева. Дуже вже хотілося дізнатися, за що його так хочуть заборонити в Росії. Фільм сильний, дуже сподобався саундтрек, оператор вихоплював красиві пейзажі, та й сама атмосфера фільму затемнена і похмура. Гра Серебрякова на нерві, хоч його персонаж більшу частину фільму п'яний. Сподобалися ці арт-хаусні елементи, як у Гаса ван Сента або Абделатифа Кешиша, ніби ми підглядаємо за героями в замкову щілину. І ось що ясно, клерикали і путіністи хочуть заборонити фільм лише тому, що правда очі коле. Українські глибинки нітрохи не краще містечка, що зображений у фільмі. І проблеми суспільства ті ж, боротьба проти системи і держави, яких ототожнює левіафан то ж пияцтво, ті ж гнилі менти. Забороняти тут нічого, хіба через велику кількість російського мату. В цілому фільм дуже гідний.
Нарешті, після шести років важкої кропіткої роботи виходить у світ аматорська модифікація Silent Hill: Alchemilla, розроблена на рушії Source Engine 2013. #Компьютерна_гра зацікавить, насамперед, фанатів оригінальної серії Silent Hill. Особливістю гри буде відсутність бойової складової та гравцеві більше не доведеться битися проти жахливих монстрів. У модифікації акцент зроблений на створення гнітючої атмосфери, а геймплей заточений під проходження головоломок і квестів. При цьому розробники дотримувалися канонів #SilentHill і створили зачаровує психологічний хоррор.
#Рецензія
Лісістрата - сучасна версію знаменитої комедії Аристофана. Давньогрецький комедіограф виступає в цьому творі як проповідник миру. В основі сюжету лежить сексуальний страйк жінок Греції, які в такий спосіб намагалися умовити чоловіків припинити війну. На основі текстів оригінальної грецької комедії, а також уривків з твору Л. Філатова «Лізістрата», Ніна Чусова поставила дотепний і веселий #спектакль про труднощі жінок у боротьбі за мир.
#Рецензія
(М)учень – спектакль, що створений на основі п'єси німецького драматурга М. фон Майенбурга. Головний герой – школяр Всеволод, релігійні погляди якого зайшли занадто далеко. Саме через релігію хлопчик відмовляється ходити в басейн, так як християнська мораль не дає йому можливості перебувати поруч з напівоголеними дівчатами. Батьки школяра здивувалися такому моралізму сина, але вони й уявити не могли, що це тільки початок. Всеволод вважає себе пророком, якому уготоване змінити світ, що загрузнув у гріху. Ревний віруючий – школяр, який вивчив Святе Писання напам'ять, а тому йде війною проти аморальності. Всеволод вважає себе світочем віри, борцем за добро, мораль і духовність, але при цьому хлопчик веде себе жорстоко і безжально. Ефектний і оригінальний #спектакль задає актуальні нині питання про релігію, але відповідей не дає.
#Рецензія на чеський #Фільм "Оксамитові хвилі" (Nezné vlny)

Дивовижне кохання, яке червоною ниткою пронизує усе життя чеського юнака Войта, зазнає випробувань, викликаних соціальною революцією. Через зміни влади в країні чимало добрих людей потрапляють у непрості ситуації. Непорушний Радянський Союз все-таки розвалився, ховаючи під уламками імперії тисячі людських доль, надій і мрій.

Хаос розрухи торкнувся і життя Войта. Юнак з самого дитинства приховує в серці ніжні почуття до рудоволосої наяди Елі, яка розфарбувала яскравими фарбами його монотонне, мирне життя. Доля хлопця була визначена з самого народження, батьки пророкували йому досягнення життєвих висот. Але Войт не став чемпіоном з плавання, як того хотів батько. Він не став і видатним піаністом, як того бажала мати. Войт виріс хорошою людиною, яка зіграла свою роль в революції.
"Книгарня Блека" цікавий британський серіал, головну роль в якому грає один з кращих стендап коміків сучасності - Ділан Моран. Обожнюю цей серіал за приголомшливий гумор, я хоч і не спец, але ірландській гумор все ж відрізняється від британського :) Головний герой серіалу - вічно питущий мізантроп і соціопат Бернард, дивна поведінка якого породжує купу кумедних моментів.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).