Yana

Yana
Images
Friends (25)
Followers (7)
Я, як завжди, зі своєю проблемою

Зареєструвала я дитину в #дитячийСадок, коли їй майже виповнилося 3 місяці від народження. За цей час я ходила до завідуючої раз п’ять, усе було добре, літом цього року моя #дитина повинна була піти у дитячий садок. Заходжу сьогодні до завідуючої, а вона мені: «Ви в черзі 29 вашого віку. Ми набираємо дві групи по 15 чоловік, спочатку набираємо групу 2012 року #народження, а потім 2013 року. У вас на цей рік шансів мало! Зачекайте до травня місяця, може хтось відмовиться. Треба було реєструватися, коли дитина тільки народилася!»
Я сподівалася, що у цьому році донька піде у садочок, поки я у декреті я за нею подивляюся, вона адаптується, а на слідуючий рік я вийду на роботу. А зараз я навіть не знаю, що робити. Усі дитячі садочки вже заповнені.
#Біжутерія

Раніше я не визнавала ніякої штучної біжутерії, тільки #золото, іноді #срібло, але одно разу мені на день народження подарували шикарну дорогу біжутерію, після цього я змінила свою думку. Є #шикарнаБіжутерія, ціна котрої буде більш ніж за золоті вироби, тому що це брендова коштовність. Зараз у моїй скрині коштовностей є і золоті вироби, і гарна біжутерія. Якщо ви купуєте біжутерію, її потрібно правильно доглядати. Ще одна ознака хорошої біжутерії – вона не змінить колір через декілька тижнів. #ДорогаБіжутерія зберігає свій зовнішній вигляд протягом багатьох років.
#ЗалізнийПорт у Херсонській області

Багато хто відпочивав у Залізному Порту на Херсонщині, от і ми поїхали туди відпочити. Такі були #хвалебніВідгуки, що я сподівалася на чудовий #відпочинок. Насправді, я розчарувалася майже в усьому. #Море дуже брудне, медузи на кожному кроці, людей багато, а на пляжах, навіть, туалетів немає, не кажучи вже за душеві кабінки.
Якось ми потрапили під ливень і хтіли поїхати на таксі, але як виявилося, там навіть таксі немає, є, але дві-три машини на усе містечко.
Більше я там відпочивати не буду!
Цікаве кафе

Була я декілька разів у #кафе #«Підкова» в #Вінниці. Перший раз мене вразив сам колорит кафе. Це було років п’ять тому, інтер’єр кафе в українському колориті, офіціанти-дівчата також в українських костюмах, нажаль, хлопці у брюках та білій сорочці. Ціні – доступні, обслуговування – добре. Другий раз ми там святкували випуск із інституту і тоді вони мене вразили. Коли у цьому місці заказуєш банкет, вас зустрічають з великою тацею (піднос), а там чарки з українським самогоном на кожну людину та невеличкі бутерброди із салом та кислими огірками. Ви не можете сісти за стіл, поки не покуштуєте з таці.

Отаке кафе є у Вінниці.
#СофіївськийПарк. #Умань.

Для всіх, хто ще не бував у Софіївці, я дуже рекомендую знайти день для цієї подорожі та насолодитися всією красою дендрологічного парку. Це прекрасне місто для відпочинку як дорослих, так і дорослих із дітьми. Для того, щоб насолодитися всією красою цього парку, потрібно приїжджати весною чи літом, коли все квітне. Восени там теж дуже гарно. Вишукані витвори мистецтва, робота чудових майстрів та сама #природа зробили це місто незабутньо красивим.
Не пожалкуйте свого часу та відвідайте Умань.
#Романтика у нашому житті

Може я така #романтичнаНатура, але мені дуже не хватає хвилинок романтики у сімейному житті. Раніше, коли була молодою та незаміжньою, коли тільки зустрічалась з хлопцями, кожен намагався внести якусь романтичну мить у #повсякденнеЖиття, якось урізноманітнити #побут. А зараз… все закінчилося. Сім’я, діти, будинок, раніше робота і це кожен день, ніякої романтики, нічого цікавого.
А як у вас? Чи влаштовує вам чоловік романтичні хвилинки у житті, чи навпаки ви щось робите таке цікаве і незвичайне?
#ФарбиДляДитини

Це питання більше стосується мамочок із маленькими дітьми.

Які #фарби купувати маленьким діткам, і з якого віку можна діткам дозволяти гратися фарбами? Моя донька дуже любе малювати, звичайно в неї ще де дуже виходить, але вона, коли тільки бачить олівці чи фломастери зразу хватається за них і малює. Хочу купити їй фарби, але не знаю які. Кажуть, що дуже добрі #дитячіФарби для пальчикових ігор, але я ніколи з ними не стикалася, сину такого я ще не купувала, я зараз він вже дорослий.
Хто купував спеціальні фарби для пальчикових ігор?
Наш улюблений #чай
Усі ми полюбляємо чай, хтось п’є #чорнийЧай, а хтось перевагу віддає зеленому чаю. #ЗеленийЧай я полюбляю пити влітку, коли спекотна погода, а чорний чай п’ю завжди, особливо полюбляю його пити перед сном, вранці – кава, у вечорі – чай. Але в мене питання: чай в пакетиках чи в пачках листовий або в гранулах, чому віддати перевагу? Дивилася передачу про чай в пакетиках – це жах, кажуть там ніякого чаю немає, тільки пил та остатки від чаю, а я його люблю. А який чай полюбляєте ви?
#ВідпочинокІзСпиртним
Хтось вважає, що #відпочинок сім'ї на свіжому повітрі може бути без спиртних напоїв,але я не розумію, як можна відпочивати без спиртних напоїв під шашличок. Може мене будуть вважати за п’яничку, але я не вважаю це за дійсність. Я не кажу, що #спиртне - це добро, але без нього,іноді, теж ніяк. Є два вихідних дня, коли ми відпочиваємо, тоді ми і можемо дозволити собі відпочити. Ми відпочиваємо зі спиртним, зі шашликами, із картоплею і т.д. Я не кажу, що #спиртне - це добро, але без нього,іноді, теж ніяк.
#ЗаробітокШкіл

Пару днів тому була на зібрані у школі мого сина, питання рішалися різні, але акцент був на практиці. Ці всі роки у них був збір макулатури, починаючи з двох кілограм макулатури з людині, закінчуючи 30 кілограмами. Зараз, у п’ятому класі нам сказали, що #збірМакулатури – це вигідна справа, тому замість практики ми здаємо макулатуру 30 кг на одну людину чи здаємо #гроші,еквівалентні тій кількості #кілограм макулатури, що ми повинні здати.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).