admin

admin
Images
The list is empty

My blog [5]

Hello world!

Для нашого сайту створене дзеркало http://betaproject.net . Найближчим часом повністю переїдемо на цей домен. Вся інформація (сайти в каталозі та пости в блогах), котра була на домені found.org.ua повністю перенесеться. 
Працюємо над тим, щоб перенести ТИЦ і PR на BetaProject.net...

Тепер для того щоб Ви могли написати в блозі цікаву, корисну статтю (бажано на українській мові) і залишити в ній відкрите для пошуковиків посилання, достатньо просто написати в блог цікаву, корисну статтю і залишити в ній відкрите для пошуковиків посилання. Тобто для цього достатньо того рейтингу, який у Вас уже є, навіть якщо він відсутній (нульовий).

Для звичайних користувачів (зареєстрованих) є можливість залишати тільки 1 посилання. Як відкрити посилання - читайте далі.

В силу певних обставин наш портал тимчасову призупиняв свою роботу. Тепер радий повідомити про відновлення повноцінного його функціонування. Працюють всі розділи сайту, жодна інформація не була втрачена. 
Вибачте за тимчасові...

Радий повідомити вам, що в розділі нашого порталу "Блоги" тепер є можливість залишати пости з 1 прямим відкритим для пошуковиків посиланням. Для цього рейтинг вашого аккаунту повинен піднятись до значення 100F (і вище). За  рахунок чого піднімається рейтинг? - Все просто: за рахунок активності на сайті. Отже, нижче перелік дій, котрі впливають на пузомірку аккаунту:

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).