inna2470

inna2470
Images
Friends (19)
Племінник мого чоловіка вирішив #одружується. Начебто радіти треба, тільки у #нареченої двоє маленьких детёй - 4года і півтора. Вона вже була в цивільному шлюбі, а йому тільки 25. Дівчат у нього було хоч греблю гати, а вибрав цю. Що ви про це думаєте?
Рецепти #котлет без #м'яса
Почався великий піст, та й криза зараз в країні, #м'ясо дороге, пропоную свій рецепт цибульних котлет.
4 великі цибулини (грам 500-600) поріжте дрібно, як на зажарку, додайте 2 сирих яйця, 3-4 столові ложки манної крупи, сіль і чорний мелений перець за смаком. Всё добре перемішати, підсмажити на олії, скласти в каструлю або сотейник, залити окропом і протушкувати 5-10 хвилин додавши 2 столові ложки томатної пасти. За смаком котлети з лука нагадують рибні, мої домашні їх просто обожнюють.
Буду рада, якщо ви запропонуєте свої рецепти #котлет без #м'яса
Якщо у дитини #ацетон .
Якщо у дитина блювота і тест на ацетон показав 4 хреста, то не поспішайте викликати швидку і їхати в інфекцію. Скористайтеся перевіреними життям порадами. У літрі кип'яченої води розчиніть 8-10 чайних ложок цукру. З "Поляни Квасовоi " видаліть газ - просто налийте в кухоль трохи мінералки. Якщо зараз немає можливості купити мінеральну воду, наприклад, ніч на вулиці, то підійде і проста кип'ячена вода. Поїть дитину по черзі то солодкою водою, то мінералкою. Чим частіше, тим краще, але по ковтку за один раз. Потрібно випивати 1.5- 2 літри #рідини за добу.
Ми так з синочком за одну ніч з чотирьох хрестів знизили до однієї, а через добу ацетон взагалі пішов. І обов'язково потрібно дотримуватися дієти.
З моїм знайомим трапилася така #історія. Він одружений, має трьох дітей, дружина в ньому душі не чула, домашньої роботою не навантажувала, старалася як могла йому догодити. Був Ваня у неї як четверта дитина, тим більше що старше вона його на 8 років.
Від щедрот таких чоловiк уявив себе #принцом, став зарплату в сім'ю не давати (тільки третя частина), з'явилися у нього особливий особисті потреби кожного місяця гривень на 500 і врешті-решт завів коханку. А нова пасія його виявилася жінкою вельми спритною, заміж за нього не поспішала, навіщо їй зайвий клопіт, але гроші дуже любила, тому обібрала свого коханця до нитки, ще й у борги ввела. Повернувся наш Іван в сім'ю, гол як сокіл, дружина його назад прийняла, лише ставлення до нього змінила, працювати змусила на трьох роботах, по господарству їй допомагати і з дітьми уроки робити.
Ось так, від #добра добра не шукають.
Кожен отримати по #вірі його - так говорить Біблія. І я все частіше в повсякденному житті переконуюся в мудрості цих слів.
Працюю я в невеликому жіночому колективі, де кожен як на долоні. Є серед нас молода женціна, красива обличчям і тілом, але звивинами в мозку її боже не нагородив. Особисте життя у нашої колеги спочатку не склалась. Чоловiк попався красень писаний, але бив дружину і дитину. Після розлучення наша Маруся пішла до ворожки і та їй сказала, що скоро буде у неї інший чоловік - розумний і багатий. Марусi слова ворожки запали в душу і в них вона свято вірила.
Ми тільки посміювалися на її вірою. але пройшло пару років і наша красуня зустріла свого принца - і розумного, і при грошах., і закохався він в неї безпам" ятті. Живуть вони разом чотири роки, уявіть собі, у любові та злагоді.
І спробуй не вір після цього в старовинну мудрість.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).