karawella

karawella
Images
Friends (3)
Followers (6)
Великий піст
Сьогодні третій день великого посту. Ще не складно втриматися від того, до чого звик. На жаль, особисто я не можу вже постити так строго, як раніше. Доводиться собі робити маленькі поступки, пов'язані зі здоров'ям. Але ж #піст - це не тільки обмеження в гастрономічних пристрастях. Важливо духовно підготуватися до великого свята свят, який називається #Великдень, до якого і предуготавлівает нас цей довгий піст! Тому якщо ви не можете відмовитися від риби, молока, яєць, то хоча б не їжте те, від чого ви отримуєте задоволення, не дивіться розважальні передачі, не паліть, не ходіть у #гості і т.д.
Якщо ви постите, як це робите?
Що робити з бездомними собаками?
Собаки розгулюють в такій кількості по вулицях, що інший раз страшно йти одному в якийсь закуток або # в гості. Зграя собача буквально накидається на людину, особливо якщо вона одна. Що тут робити? Зрозуміти тих, хто захищає тварин і годує їх, можна. Чисто людське прагнення зробити # добро братам своїм меншим. Але як бути з тими, хто заходить в чужий двір? Не вбивати ж тварин, а на це йде влада, щоб позбавити городян від бездомних собак. Такі собі ножиці. Мені здається, що суспільство має вирішувати само, що робити ...
Що ми дивимося по ТБ
Вмикаєш #телевізор, бажаючи відпочити і дізнатися щось нове і цікаве, і тут же вимикаєш. Там кров ллється рікою. Тут кримінальники, які скоїли злочин, але їм всі чомусь співчувають. Там аварії без кінця демонструють. А тут - типовий сценарій для будь-якого злочину. Взагалі, навіть про тварин показують не те, як вони живуть, а те, як вони вбивають! Словом, суцільний негатив.
Що, новин немає? Ніхто нічого не створює? Нічого немає позитивного? Неправда. Скільки людей, яким є що сказати, виступивши, скажімо, на ТБ, похвалитися своїм якимось винаходом, що допомагає нам економити чи то автопаливо, чи то електрику, або навчити чомусь доброму, що позитивно впливає на психіку і розвиток тих же дітей. Але хоч хтось надає їм #ефір? Навіть за гроші не пускають. Варто людину вбити, так її будуть показувати без кінця.
Це що ж таке? Хтось має ж відповісти за те, що звідусіль йде такий негатив... Комусь потрібно щось почати робити, щоб припинити це беззаконня... Навряд наші #діти виростуть людьми, якщо дивитимуться такі передачі. Тобто треба заповнювати ефір достойним контентом, який допомагатиме не розлучатися людям, а одружуватися, не ламати, а будувати, тощо. Як думаєте?
Які ж ми маловіри...
Більшість з нас знає Бога. Але, як і у давнину, чекають якихось див. Між тим, вони поруч із нами! Слід лише прислухатися уважно до того, що поруч з нами. Я про освячену у храмі воду... Деякі не вірять у те, що вона може зберігатися довго. А я вірую. Якось моя знайома розпоіла історію, яка трапилася з нею. Вона їздила по святих місцях і привезла звідки водичку, освячену у свято #Хрещення Господнєго. Потім вона народила дитинку. Забулося про все тоді. Якось вона улаштувала ремонт у хаті. І за батареєю знайшла ту саму пляшечку. Оскільки вона пролежала більше року у теплі, жінка хотіла вилити воду. Але вона на вигляд була чистою, немов сльоза. Вона і скуштувала її. Яке ж було здивування, коли і на смак #вода була немов тільки налита з якогось чистого ключа...
У меня теж стоїть пляшечка з водою з Водохрещі, 19 січня їй рік виповниться. Скільки років я уже все це знаю, але продовжую дивуватися - водичка, немов сльозка, чиста і прозора. А у пляшечці, яка стояла рік щільно закрита, ніяких запахів, які б у іншій ситуаціхх були б, і це всі знають. Цю воду треба пити зранку із часткою просфори. А ще окропляти домівки, нові речі, самих себе та домашніх своїх, худобу, двір тощо.
Диво таке нам дає #Господь, бо ми - маловіри... Хтось із святих казав, що якби весь світ покаявся, на землі був би рай... От би так трапилося)
Бережімо наших братів менших!
Зараз стоять такі люті #морози. Синоптики лякають, що температурі ще буде знижатися. А у меня є #собака надворі. В будинок не затяггнути, одразу ж вистрибує. Що робити? Мене втішили, мовляв, тварини так влаштовані, в них підшерсток є, тому інше. Але я все ж створила для своєї Жульки тепло у будці. Набила гвіздками на підлогу комірець, а вхід завішала теж комірцем - так, щоб моя вірна #подруга могла спокійно заходити і віходити. Теперь спокійніше на душі стало. Так й вона, когли вистрибує до мене, теплесенька, а не холодна, як раніше. Стараюсь зараз давати тільки гаряче, навіть молочко підігріваю.
Бережімо наших братів менших! Бо хто ще це зробить за нас. Мі відповідальні за тих, кого приручили, хто поруч з анми і піклується про нас...
Що подарувати дитині на Різдво?
Різдво - казкове свято, від якого і ми, дорослі, і дітлахи завжди чекаємо чогось незвичайного. Між тим, скрізь зараз метушня, більшість скуповує цукерки та печиво для малечі, яка прийде колядувати, та якісь #подарунки для своїх дітей чи онуків. Ідеальні подарунки, кажуть, в інтернеті. Зазирнеш туди, там пропозицій – море! Що пропонують? Мутантів, роботів-динозаврів і всяку подібну нечисту силу.

Але ж #свято особливе! І від нас чекають чогось чарівного. І не дорогих подарунків, красивих і непотрібних, практичних тощо, і не ляльок, несхожих на дівчат, і не супер машинок. Душа маленької дитини чекає справжнього дива!

Сходіть до храму з нею - і ви побачите це, познайомте її із самим святом, купіть книжечку і почитайте різдвяні історії, яких чимало. Можні зробити духовний подарунок, скажімо, хрестик, іконочку, православній календар, дитячу книжечку про #Різдво Христове все це буде і в дорослому житті асоціюватися зі святом Різдва. Тобто прийшов час відроджувати нам старі добрі традиції, відходячи від західних стандартів. Адже у нас є, чим пишатися!
Як провести вихідні із з дитиною
Вихідні всі чекають. Особливо наші #діти. Бо ж вони тиждень нас не бачать. Нам же хочеться відпочити, не до малечі. І усаджуємо дітлахів біля телевізора чи компа.
Так, там всього вдосталь, але і некорисного теж. Раз уже так все складається, тоді хоча б спочатку налаштуємо батьківський контроль, а потім знайдемо з дитиною розвивальні ігри, пограємо з нею кілька разів, і тільки після цього дозволимо ій робити це самостійно.
А взагалі, без компа обійтися легко. Розваг чимало. І дома, і на вулиці. Якщо непогода, то дома можна позайматися. Адже дитина хоче з нами спілкуватися хоча б у вихідні. То й розкажімо ій побільше, покажімо, розтлумачимо.
Якщо надворі тепло, ліс, водойма або парк чекають нас. Тільки щоб не зводилося все до шашликів з випивкою. Тоді діти знову наодинці. Яка користь дітям від такого «спільного» відпочинку… Потрібна #програма розваг на природі. А можливостей чимало. Про птахів розповісти, грибів пошукати, листячко позбирати тощо.
Можна у театр сходити, а потім обговорити з дитиною все, що було цікаво і ні. Оце буде справжнім спілкуванням.
Якщо непогода за вікном, читаймо #книжки, граймо в ігри, складімо пазли разом, покажімо виставу якусь по знайомій дитинці казці, знайдімо в інтернеті розвивальну ігру и разом розберімося в ній… Можна ж і порядок наводити, мити посуд разом, скласти речі, гвіздок забити тощо. Та в домі багато різних дрібничок, які допоможуть моторику пальчиків, пам'ять, мислення розвинути. Головне, щоб дитинка робила все не із-під палки, тому заохочувати бажано ії!
"Потративши" так чи інакше свій час на спілкування з дітлахами, ми точно отримаємо віддачу. Так, нелегка ця справа, але, якщо любити дитину, то можна все організувати. Адже йдеться про наше ж #майбутнє)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).