Догляд за кімнатними рослинами або як врятувати драцену гукера?
#КімнатніРослини #Драцена
Дорогі любительки квітникарі бетапроджект! Терміново потрібна Ваша допомога!
Купила на розпродажі драцену. Не сказала б, що вона мені дуже потрібна. Просто побачила жахливе видовище - три вмираючих квітки на полиці серед канцелярії. Ніхто їх не поливає, просто уцінюють кожен день і так до тих пір, доки не помруть зовсім. Так не витримало серце поета, купила я драцену за 19 грн. Ніколи у мене не було цієї диво квітки. Як за нею правильно доглядати? Хто стикався? Поділіться.
П.С. Усі наявні добрива в арсеналі - на фото. Стан листя, стовбура і землі також можете оцінити по фото. Чекаю Ваших пропозицій з порятунку драцени.

Comments 6

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-07-20 07:24:50) #
  Когда у моей драцены сохнут кончики листьев, это говорит, что я ещё плохо поливают. Но бывает, что у моей драцены нижние листья отсыхают и я их обрываю, а цветок растёт дальше вверх и выпускает новые. К слову, в этом году драцена из корня пустила росток... так что скоро я стану бабушкой новенькой драценки))
 • Svetlaya Svetlaya (2015-07-20 11:20:05) #
  Поливати драцену потрібно рясно не допускаючи пересушування землі. У літній час необхідно поливати драцену кожен день. Вона не любить протягів, і не любить прямі сонячні промені. Добриво потрібно вносити один раз на два тижні. підходить будь яке комплексне добриво.
 • YuliaPismennaya YuliaPismennaya (2015-07-23 17:10:54) #
  В мене теж є драцена, приєднуючись до вищесказаного, хочу додати, що драцена потребує не тільки частого поливу, але й частого обприскування з пульверизатора, а, особливо, влітку. При пересадці (якщо горщик вже замалий) необхідно пересаджувати у ємність на 1-2 см. більшого діаметру, ніж попередня.
 • hohmoh007 hohmoh007 (2015-08-15 12:20:28) #
  Наскільки я пам'ятаю (була і у нас у групі дитячого садка така квітка), якщо листя пожовтіли - багато сонця, якщо стали коричневого кольору або зовсім загнили - багато вологи. Дуже вона прихотлива, ця драцена, ох і намучаєтесь ви з нею!
 • ksenija ksenija (2015-10-24 14:11:54) #
  Рослину треба витягти зі старого горщика, обструсити субстрат, обрізати корінці (я зрізаю практично під 0, залишаю максимум 0,5 см старого корневища). В горчик трошки більшого розміру кладу камінці або пенопласт, вони будуть відігравати функціі дренажу. Далі засипаю спеціальною землею на 2/3, саджаю драцену,і зверху досипаю ще трохи субстрата. Полив проводжу 2 рази на недюли зимою,і три-чотирі - влітку. Кімнатна рослина мене завжди радує гарнім зеленім листям, хотіла фото додати, але тут немає такої функції.
  P. S. Щоб листочки не жовтіли і не сохли, господиня повинна правильно поливати драцену. Якщо щось не так з поливом, то кімнатна рослина одразу дає знати про негаразди, відображаючи свій стан на листі.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).