Лак кракелюр. Що це таке?
#Кракелюр #Манікюр #Лак
Ви чули коли-небудь таке поняття, як кракелюр? Я зіткнулася з цим вперше. Обирала лак, а тут мені кажуть, що лак - кракелюр. Я, звичайно, знала, що бувають лаки, що розтріскуються, а от з терміном зіткнулася вперше :-).
Технологія використання лаку наступна:
1. Нанести прозору основу.
2. Потім покрити нігті кольоровим лаком.
3. Після висихання кольорового лаку нанести лак-кракелюр.
4. Покрити зверху лаком-закріплювачем. Можна також скористатися сушінням.
Можна експериментувати з різними кольорами. Я купила коричневий, хочу спробувати в якості бази взяти ті, що на першому фото. Сподіваюся, вийде, як на картинці :-)
А які кольори обрали б Ви?
+3

Comments 5

 • kykana kykana (2015-08-29 22:15:07) #
  Гралася такою штукою років 3 назад, мені не сподобалось... повикидала все, може шось вже змінилось, я користувалась білоруською серією, винляд був наче нігті потріскались. А ще в мене був лак, який міняє колір залежно від температури, теж смішно виходило.
 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-29 22:57:03) #
  И мне не особо понравился. Так, можно пару раз поэксперементировать, но не постоянно ним пользоваться. Но это на любителя.
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-30 14:50:30) #
  Я дуже рідко користуюся лаками, бо нігті відразу псуються, та одного разу пробувала і такий - ефект дуже цікавий, але треба вдало підібрати кольори.
 • Medvedica Medvedica (2015-08-31 22:12:37) #
  Прикольна штука. Я такого ніколи не бачила в реальності. Мінікюрниця мені робила гелем, але був не ефект розтріскування, а ефект “кругів на воді”, напевне щось з цієї серії. А кольори використовувати можна різноманітні. Гарно виглядає зелений з білим та блакитний з білим (особливо коли кольоровий лак трішки з блискітками)
 • Svetlaya Svetlaya (2015-08-31 22:51:23) #
  Такий собі гарненький лак. Я правда полюбляю більш розові кольори. Майже мої дівчата користують таким лаком. А ось как користуватись таким лаком я вперше почула... А лаком я користуюсь біль на свята, або коли хочу собі настрій підійняти, то роблю манікюр...))))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).