kredutor

kredutor
Images
Friends (4)
Followers (6)
У дворі біля нашого будинку часто можна побачити цих двох симпатичних котиків - сірого й рудого. Вони #бродячікоти, але здається їх це зовсім не турбує - завжди ситі, сонливі і мурчать від задоволення, ніяка їм криза не страшна й не чули вони останніх новин про курс доллара) Єдина проблема - це зграї собак, які періодично пробігають повз)
Що цікаво, #коти завжди тримаються разом і живуть у підвалі, а харч собі знаходять у баках для сміття, які знаходяться неподалік.
Син як не намагався їх погладити, не вдається, пухнастики бояться близько підходити до людей, хто знає, може й правильно роблять, бо іноді люди бувають гірше тварин...
Ходили ми з сином гуляти на нещодавно збудовану спортивну площадку з #дитячимитренажерами. Усі вони великі, красиві й якісно зроблені, ще й пофарбовані в колір національної символіки. Тільки от для мого 3,5-річного сина усі виявились завеликими, оскільки розраховані на доросліших дітей. От і прийшлось синові, як видно на фото, використати один з них як невеличку гойдалку))) А далі із заздрістю і сумом спостерігати за тим, що на них виробляють старші діти та великі пузаті дядьки)
А усі інші #вуличнітренажери були випробовані переважно татком, якому зовсім не лишнім буде скинути кілька зайвих кілограм)
Недавно продивлявся фотографії зі своїм сином і натрапив на #фотосаламандри, яке зроблене минулого року в Карпатах. Ми з дружиною дуже любимо гори, особливо в теплу пору року, а минулої осені були у горах саме в дощову погоду. Як на диво, в той час звідусіль повилазили десятки цих рептилій, напевне в них був сезон парування)
Що не говоріть, а #саламандра дуже красива - чорне забарвлення з яскравими жовтими цяточками - це більше тягне на екзотику островів, ніж на творіння карпатських гір!
Загалом дивіться і оцінюйте самі...
Купили вчора синові #іграшковузалізнудорогу - потяг з вагонами й самі рейки. Я звичайно, коли купував зауважив, що на пачці був напис "потяг зі звуковими ефектами, музикою і димом", але якось не придав цьому значення.
А десь за 10 хвилин після того, як ми склали всі рейки докупи, вийшло коло й ми пустили по ньому #іграшковийпотяг з двома вагонами, відчули якийсь дивний запах гореного.
Я подумав уже, що щось не так з електрикою, але вчасно згадав про напис на пачці. Взявши локомотив в руки понюхав його димову трубу, від неї дійно смерділо гореним вугіллям чи чимось подібним, а придивившись більш уважно, угледів ледь помітну струйку диму!
Це мене кінцево спантеличило!
Як думаєте, яку технологію використали китайці, щоб потяг "димів"?
П.С. Працює на двох товстенних батарейках...
Ходили сьогодні з сином в невеликий хвойний парк в сусідньому містечку, де по словах місцевих жителів живуть білочки і часто спускаються з дерева вниз поласувати принесеними людьми горішками.
Я не знаю, чи то погода була погана, чи пухнастики не голодні, але скільки ми з сином не стукали горішками, так жодна #білка до нс і не підійшла, більш того, ми жодної живої істоти там так і не побачили(((
А може білок там просто немає? Довго думав, що відповісти 3-річному синові на питання: "Тату, а де білочки?"
Прийшлось залишити #горішки біля дерева і пообіцяти малому, що коли ми прийдемо туди на наступний день, пухнасті їх заберуть до себе в дупло...
Завтра побачимо результат)))
Сьогодні побував у гостях у свого кузена й прогулючись з ним центром невеликого містечка, я випадково підняв голову побачив цікаве місце, яке облюбували собі #голуби для відпочинку і спостереження за навколишньою ситуацією.
Як ви і самі можете побачити на фото, полюбляють пернаті усілякі історичні памятники, майже як люди)))
П.С. До речі, в центрі містечка голубів мабуть більше, ніж літаків у Росії) Така собі венеційська #площасвятогоМарка в районному центрі західної України)))
Зараз я знаходжуся у Львові в гостях у своїх родичів. Говорять, що #Різдво у Львові особливе і залишається в памяті надовго у гостей міста. Жаль тільки, що війна не дає змоги відчути радість на повну((( Через годину плануємо вирушити на площу Ринок - це центр міста, де зараз триває #незабутнєріздвянедійство і відчувається справжня святкова феєрія. А коли стемніє включать святкову іллюмінацію, думаю, це буде просто неперевершено!
Постараюсь зробити багато фото і найкращі з них тут викласти, щоб ви мали змогу оцінити)
Останнім часом мені банально не вдається покатати свого сина на санчатах. Тільки збираюсь це зробити, як на дворі теплішає і сніг миттю перетворюється в воду. Така ситуація повторювалася певне уже разів зо пять))) Не розумію, це мені просто не щастить через короткотривалі природні примхи чи я дійсно такий повільний на підйом) Вже й дружина з цього сміється, говорить на мене ніякого снігу не вистачить!!!
Мій син любить #катаннянасанках і на #НовийРік я планував з ним покататись, але оскільки був увесь в новорічних клопотах і шукав #ДідМороз, вирішив почати з 1 січня. Десь о 12 годині ми вийшли на вулицю, щоб констатувати той факт, що кататися уже можна хіба що на роликах((( Довго прийшлось вмовляти малого не плакати, виручила школодка у магазині)
Що це, банальне невезіння? Може в когось буває така ж ситуація, чи це я один такий нефартовий?
От така мініатюрна штучна #НоворічнаЯлинка у нас вдома. Ми свідомо останні роки не купуємо живу, оскільки вважаємо неприпустимим знищення дерева заради кількох днів розваги...
Навколо ялинки подарунок від Діда Мороза нашому маленькому пустунчику - джип Ауді на радіокеруванні. Незважаючи на те, що іграшка розрахована на дітей від 10 років, а нашому трішки більше 3, він уже навчився їхати взад-вперед і повертати вліво-вправо, правда не одночасно))) Зате у його батька все добре виходить))))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).