Жіночий одяг. Стильність синьо-рожевих кольорів

Безліч магазинів та брендів, нескінчені поради подруг, мінливість моди… Як же тут не розгубитися? Що вдягти, з чим заграє річ і чи підкреслить вона вигідно особливості фігури? Знайомі питання?
Я особливо ніколи не слідкую за тенденціями моди. Якось критично сприймаються модні нововведення моєю психікою. І я не можу пояснити цей феномен. Лише знаю, що люди, які вбрані зі смаком, завжди привертають мою увагу і тут не важливо чи за останнім писком моди вони одягнені, чи ні.
От поспішала переді мною дівчина (з фото). Лише швиденько поглянувши на неї, мені закортіло роздивитися подробиці її вбрання. І що ви думаєте я зробила? Побігла слідом за нею, щоб і ви зацінили її образ.
У синьо-рожевих тонах (звучить дивно), мені навіть не могло приснитися, що ці кольори так вдало підкреслюють один одного і гармонічно співіснують. Особливо мені сподобалася сумка: бежева з синіми візерунками. Не можу сказати, що я велика прихильниця довгих спідниць, бо все ж таки гарні жіночі ніжки якось більш ефектно виглядають ніж шматок тканини, що розвивається на вітрі, як прапор, але все ж таки таке поєднання в одязі мене потішило.
А ви як гадаєте, гарно підібрано вбрання у дівчини чи ні?

Comments 15

 • kykana kykana (2015-07-29 21:14:17) #
  І я полюбляю таке поєднання кольорів! Мені цікаво, а кофтинка яка була?
  А ще я люблю зелений з жовтим)))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-07-29 21:17:18) #
   Было что-то в виде майки или футболки розовой. А для меня это было открытием.
   • kykana kykana (2015-07-29 23:09:21) #
    Я люблю, але одягаю таке рідко...
 • Evangelina Evangelina (2015-07-29 22:45:14) #
  Ніби нічого так на перший погляд, але щось тут не те...ніби....треба подумати...може куртка коротка тут краще би підійшла? Ця ніби трохи задовга :(
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-07-29 23:30:54) #
   возможно. на фото хуже вид, чем было в реальности: эта девушка ниже меня ростом и фото получились сверху-вниз. Поэтому не совсем отвечают действительности.
   • Evangelina Evangelina (2015-07-30 11:19:19) #
    Але в будь-якому випадку синій із рожевим нічого так! :)
 • Zina13 Zina13 (2015-07-30 13:54:24) #
  Скажу честно мені не подобається, хоча я полюбляю синій колір, но якось одяг не буже гарно подібраний один до одного, а більше за всього мені не подобається сумка, але ж у кожного різний смак, головне щоб дівчині яка так вдягнулась все подобалось.
 • Missis_Chu Missis_Chu (2015-07-30 14:20:55) #
  Якщо чесно, то мені не подобається. Дівчина явно про стиль і елементарне поєднання кольорів і фасонів не думала, коли одягалася (нічого погано у цьому немає, сама іноді виходжу на вулицю не підбираючи вбрання, хто ж із нас без гріха перед модою?):
  1. СИНІЙ! Забагато синього: і куртка, і спідниця, і взуття і ще й сумка з елементами. Ну от за-ба-га-то.
  2. Куртка. Давно відомо, що коли одягаєш "мішкуватий" низ, то верх має бути більш відкритим (обтягуючим). І навпаки. Дійсно, біла б куртка коротша, може, краще виглядало б за рахунок того, що виднілася б талія, тобто зберігалися б основні пропорції. А тут ні пропорцій, ні смаку.
  3. Сумка. Що про неї скажеш? Нормальна сумка, але не сюди.
  Взагалі, всі речі непогані, якщо розглядати їх окремо. Але не все це разом. Поєднання синього і рожевого - шикарне, тут згодна, люблю контрастні рішення.
  Все інше нагадало чомусь ісламський хіджаб. Хоча, судячи з відсутності платка на голові, мусульманкою ця особа не є.
  Ну і, звісно, нехай вибачить леді за таку докладну критику, мабуть, зараз гикається їй:(
 • Irisha Irisha (2015-07-31 00:45:00) #
  Не знаю, в цілому не погано, але якось жакет трохи сюди не пасує, він ніби обтяжує все, не придаючи легкості. А як ми бачим, спідниця зроблена з легкого матеріалу. Або ж треба підібрати жакет білого кольору, наприклад. Тоді б ця річ гардеробу розбавила трохи синій колір.
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-07-31 08:19:08) #
   Возможно, что и розовый верх легче смотрелся?
 • olichka olichka (2015-07-31 10:36:21) #
  Здається зараз за останніми тенденціями моди взуття має відрізнятись за кольором від одягу. А все вбрання в одній гаммі - це вершина відсутності смаку. Тобто якщо вдягла сині балетки та куртку, то спідницю слід брати іншого кольору, наприклад чорного, це буде виглядати більш стильно. Ну і на мій смак, то я б ніколи в житті таку спідницю не вдягла, чомусь не подобається такий фасон. А взагалі, хто ми, щоб судити. Якщо людині комфортно, і подобається, то це саме головне, нехай носить.
 • Tatulja Tatulja (2015-07-31 10:36:59) #
  Ну, не знаю, як там з приводу гарних ніжок) А от довгі спіднички та сукні добре впливають на жіноче здоров'я, а крім того відкривають жіночість жінки. Вона стає ближчою до природи і отримує позитивні флюїди від матінки Природи. Тому, я б сказала, що не стільки притягує одяг дівчини як її жіночість)
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-07-31 12:49:46) #
   интересное, не похожее ни на кого, мнение. Спасибо.
 • marina_ marina_ (2015-08-19 13:19:02) #
  Мода зараз дуже несподіванна. Вона грає багатством кольорів і фасонів. З однієї строни це не завжди вмисно, а з другої - ми маємо можливість самовиразу.
  А вбрання на фото дуже цікаве та ярке. Воно начебто висмикнуто з нашого сірого життя.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).