poligrax

poligrax
Images
Friends (10)
Followers (2)
#Cтрес
Як боротися зі стресом ?
При боротьбі зі стресом важливо пам'ятати, що повністю від нього позбавитися не вийде, тому що все життя людини - це безперервний стрес. Він є нормальним станом індивідуума . Коли ж йдеться про стрес, як про шкідливий для здоров'я явище, мається на увазі дистрес , або надто великий звичайний стрес, що може негативно вплинути на здоров'я.
Причин для появи негативного стресу може бути безліч. Це і надмірна завантаженість на роботі, і постійні конфлікти з оточуючими , і невдоволення життям , і багато іншого , з чим може зіткнутися будь-яка людина . Знайшовши справжню причину виниклого дискомфорту, треба зробити все, щоб усунути стресогенний фактор , або хоча б зменшити його дію.
#Домашнітварини допомагають налагоджувати контакти
Вихованці добре впливають на психічне і фізичне здоров'я своїх власників, у тому числі знижуючи тиск і стрес.
Ліза Вуд (Lisa Wood) зі школи здоров'я населення Університету Західної Австралії (University of Western Australia's School of Population Health) і колеги надали, що власники виграють навіть більше. Міжнародна команда дослідників опитала по телефону близько 2500 чоловік з чотирьох міст США та Австралії. Виявилося, що 42% власників домашніх тварин отримували практичну або емоційну підтримку від тих, з ким вони познайомилися завдяки своїм вихованцям.

Допомога була найрізноманітнішою, від позичання речей або «склянки цукру» до рад і розмов про наболіле. Як каже Ліза Вуд, домашні вихованці покращують соціальну структуру суспільства, психічне здоров'я благополуччя, оскільки вони дарують людям відчуття причетності. Будь-який домашній улюбленець може «виправдати» соціальний контакт: собака, кішка, птах, морська свинка, кролик, рептилія або ж золота рибка. Крім того, власники вихованців стають уважнішими і до тих, у кого тварин немає, і навіть до тих, хто їх не любить.

Домашні тварини можуть бути корисні для різних цілей, але можуть і завдавати шкоди. Дослідники з Університету Каліфорнії вважають, що власники кішок більше схильні до глаукоми: у них підвищений рівень білка, пов'язаного з захворюванням. Високий рівень обумовлений саме частим контактом з кішками.
Деякі цікаві факти з психології людини

Хочеш здаватися розумнішим? Одягай окуляри. Напевно багато чули про те, що носіння окулярів робить вас для інших людей розумнішими. Виявляється, що це правда. Рівень вашого IQ піднімається в очах незнайомих вам людей приблизно на 15 пунктів.

Мій знайомий самозванець. Існує досить рідкісне захворювання психіки, при якому хвора людина постійно думає про те, що когось із його близьких друзів або родичів замінили дуже схожим самозванцем. Хвороба була названа, як «марення негативного двійника».
#Акваріум
Мікроводорості, як ми ненавидимо їх! Це може викликати у акваріумів великий відчай, як вони душать наші корали або роблять з чудового рифа жах схожий на зарослий луг. Ми намагаємося уникнути цього, зберігаючи і контролюючи рівень фосфатів і нітратів (їжа для водоростей), додавши рослиноїдних безхребетних (равликів і раків-пустельників) для зменшення водоростей, а також шукаємо допомоги у риб що харчуються водоростями. Саме до останніх і належать морські собачки Ophioblennius. Ці невибагливі рибки допоможуть нам з вами утримувати наш акватріум в чистоті і порядку.
#Великдень
Православна Пасха в 2015 році буде відзначатися 12 квітня, а католицька на тиждень раніше - 5 квітня.

Звичайно, підготовка до святкування починається заздалегідь: обирають великодні рецепти і ретельно продумують меню пасхального обіду або вечері, розписують яйця, печуть паски, готують сирні паски, прикрашають печиво.

На Великдень в Україні традиційно влаштовували особливо рясну й різноманітну трапезу, яка символізує свято Воскресіння Христового, а крім того являє собою свідотство про закінчення багатоденного посту. Після закінчення богослужіння в Україні прийнято розговлятися (тобто припиняти пост) шматочком паски, фарбованими яйцями і сирною паскою.
Але розговіння - це тільки початок святкування Пасхи! У цей день за пишно накритим великоднім столом збирається вся родина, і кожна господиня прагне не просто нагодувати, але і здивувати, догодити, потішити.
Запіканка з макаронiв в мультиварці.
#КулінарніРецепти
Запіканка з макаронів дуже невибаглива і легке в приготуванні страва. І так, що ж нам знадобиться для приготування цієї страви? Нам необхідні такі інгредієнти:
Звичайні макарони - 300гр.
Яйця курячі - 2-3 шт.
Цукор - половина мультістакана
Сметана - дві столові ложки
Масло вершкове - 50 грам.
Ванільний цукор - полпакетіка
 
Для того, щоб приготувати запіканку з макаронів необхідно для початку відварити самі макарони. Для цього, промиваємо макарони під проточною водою, відварюємо їх у підсоленій воді.
Потім, після їх готовності, зливаємо воду і знову промиваємо їх під проточною водою, але не довго, що б вони не охололи, і додаємо шматочок вершкового масла і перемішуемо.
Далі, беремо яйця, додаємо цукор і збиваємо до утворення піни, сюди ж додаємо наш ванільний цукор, а потім приєднуємо сметану і знову все ретельно перемішуємо.
Додаємо отриману суміш до макаронів і завантажуємо в мультиварку, попередньо змастивши краї ємності мультиварки вершковим маслом (не забуваємо про це, що б наша з вами запіканка не підгоріла).
Ставимо режим випічка на 30 хвилин і чекаємо сигналу. Після сигналу відкриває кришку і одідаем кілька хвилин, що б наша страва трохи охололо. Потім виймаємо запіканку з мультиварки при допомозі і вставки для приготування на пару.
Все, страва готова. Поливаємо зверху залишилася сметаною і подаємо на стіл. Смачного.
#КімнатніРослини
Золотий вус - це дивовижна кімнатна рослина, яка здатна надати неоціненну допомогу при лікуванні багатьох захворювань. Золотий вус , зростаючий у вас на підвіконні, допоможе при таких хворобах, як : цукровий діабет , панкреатит , бронхіальна астма , остеохондроз , ревматизм , гіпертонія , хвороби серця і навіть ракові захворювання. Препарати з цієї рослини дуже ефективні при порушенні обміну речовин , хворобах ендокринної системи, при лікуванні забитих місць і хворих суглобів, простудних захворювань.
#Квіти
Торгівля первоцвітами давно набула як всеукраїнський, так і міжнародний масштаб. Починаючи з збору квітів до роздрібної торгівлі працює добре налагоджений ланцюжок. Наприклад, для перших квітів, які потрапляють у київські підземні переходи раніше всі були з Криму, але зараз у зв'язку зі сформованою ситуацією із Закарпаття. Добре що за це штрафують, але всерівно цього не достатньо адже проліски занесені в червону книгу і охороняються законом. Щорічно 19 квітня під багатьох країнах світу відзначається вже став традиційним красивий весняне свято - День проліска
#Весна
Неймовірно, але як же весна перетворює нашу землю !
Вона пробуджує її від довгого , міцного , зимового сну, наряджає в яскраві кольори, покриває соковитою зеленню і квітами , приносить відчуття свіжості та молодості. Є незвичайні на світі місця, які прекрасні цілий рік, але коли настає весна, вони стають ще великолепнее . Навіть складно повірити, що це не вигадка художника , а все наяву! Всім приємного перегляду :)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).