Сумка своїми руками. Сумка для дівчинки гачком

#Рукоділля

Пропоную вам один з моїх найбільш улюблених опуклих візерунків – квіточки, і модель сумочки для дівчинки з цим візерунком.
Для в’язання такої моделі, я обрала нитки – залишки. Ширина і висота готової сумки – 20 х 20 см. Довжина ручки сумки – 74 см. (від сумки до плеча - 37 см). За схемою (фото 9) довжину можна обрати любу і я обрала 6 квіточок. Пров’язала першу смужку з квітів, а кожну наступну смужку по візерунку прив’язувала до попередньої. Таким чином і у висоту у мене вийшло 6 квіточок. Тильну сторону сумки я зв’язала за кольором лиця стовпчиками з одним накидом (фото 7). Далі я зшила сторони дна лиця сумки і вивороту. Край сумки я обв’язала рюшем: стовпчик з одним накидом, у кожну петлю – 3 стовпчика. Заховала усі залишені, під час роботи, хвостики нитки.
Ручку для сумки я в’язала стовпчиками без накидів у повну довжину – 74 см. різними кольорами. Далі я відпарила деталі ( #сумка і ручка) праскою через мокру тканину. На останок, я пришила ручку до самої сумки.
Цю сумочку я зв’язала просто так для донечки моєї приятельки. Надіюся, що маленькій модниці сумочка сподобається, тим паче, що це сюрприз.
+1

Comments 3

 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-09-22 22:32:46) #
  Очень яркая сумочка, аж настроение поднимает))
  Но мне кажется, что там бы подкладка не помешала, ведь лицевая сторона в дырочку получается, может что-то проваливаться.
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-22 22:52:59) #
   Так девочке 3 года...сомневаюсь, что она губную помаду там будет носить))) дааа, яркая, как жилет у железнодорожника)))
 • Medvedica Medvedica (2015-10-22 18:48:43) #
  Красотень, я бы сама летом с такой ходила -)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).