Відпочинок у Затоці. Обіди у їдальні б/в «Сонячна»

#ОдеськаОбласть #Відпочинок, #МорськийВідпочинок, #ВідпочинокНаМорі, #Затока, #ЧорнеМоре, #БазаВідпочинку #Харчування #Сонячна

У продовження попередньої теми про харчування у їдальні б/в «Сонячна», зроблю невеличкий огляд обідніх страв та їх вартості.
Усі фото нижче – страви їдальні. Правда смачно виглядає? Кожного разу, коли ми залишали їдальню, то просили адміністратора чи офіціанток передати щири слова вдячності повару, який душу вкладав у ту їжу. І декілька разів ми чули, як і інші відпочивальники нахвалювали повара адміністрації і дякували за смачні страви.
Так от, обіди в їдальні б/в «Сонячна» - найдорожчі. Якщо оплатити повністю, як за комплексний обід, то вам це вийде 80 грн./доба на одну особу. Але ж знову таки не можна забувати про великі порції страв. Тому ми обирали окремі страви: для тата і сина на двох – одну першу страву; для мами, тата і сина – дві другі страви; для всієї родини – одну нарізку овочів; для мами і сина – два компоти зі свіжих фруктів. Перша страва завжди коштувала – 25 грн., друга страва – 35 грн., нарізка овочів – 10 грн., компот – 10 грн. Отже ми витрачали на обід 125 грн. на трьох. І за ці кошти ми ласували кожного дня чимось новеньким: гороховий суп з копченостями і грінками, борщ, курячий суп з локшиною, зелений борщ, різновиди картоплі, курятина, качатина, свинина, яловичина. Усі перші страви наваристі, густі з охайною нарізкою. Другі страви не поступалися смаком і ми аж вилизували тарілки (це робили усі відвідувачі їдальні, тому нам було не соромно).
Щодо вечері у їдальні, то ми жодного разу там не вечеряли. Тільки брали випічку до номеру. І це не тому, що щось було з вечерями не те, а тому що ми вирушали на прогулянку і розважальні заходи, про які я розповім, тому вечеряли в інших місцях - ресторанах Затоки. Що з того виходило? Розповім далі.

Comments 11

 • kykana kykana (2015-09-08 13:23:06) #
  Я так понимаю, что ты все что есть в меню перепробовала?
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-08 13:30:13) #
   Ты не поняла. Это как комплексный обед - там как бы заранее знаешь, что будет на завтрак/обед/ужин. И хочешь бери, а хочешь - нет. То есть, мы утром смотрим, что будет на обед борщ, картошка-пюре с утятиной, нарезкой и всегда днем компот. Так вот из этого или берешь всё или берешь только первое, или только второе, или просто пьешь компот. Это фотографии каждого нового дня (и то не все).
 • kykana kykana (2015-09-08 14:00:29) #
  Аааа, а я то люблю взять меню и как выбрать))) Ну это тоже неплохой вариант, правда тут бы я не поела каждый день солянку))) Вот на курорте ем каждый день, а дома не готовлю)))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-08 15:29:42) #
   Дело в том, что такой вариант как я описала - где-то лучше остальных, т.к. специально готовят свеженькое. А вот мы были в обед в др. месте, где на выбор есть 8 комплексных обедов. так я там чуть тарелкой в персонал не запустила... расскажу позже.
   • kykana kykana (2015-09-08 17:10:57) #
    Так ты еще и дралась??????? Ну ничего себе!
    • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-08 17:29:58) #
     Я конечно могу дать в глаз, но там нет)))) но возмущалась сильно.)))
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-09-08 23:19:59) #
  А порції й справді великі - так дивно бачити дві гомілки на одній тарілці))
  Пару зайвих кілограмів привезли?))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-09 03:31:36) #
   Не, не пару ((( Теперь настраиваюсь на месячную диету)))
   • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-09-10 00:19:49) #
    Месяц? Жестко)) Ну, это будет своеобразный отдых (для желудка) после отдыха)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).