Жіночий оргазм. Хто не вміє імітувати оргазм?

Темі жіночого оргазму присвячено багато статей і, навіть, наукових праць. Всі вони покликані допомогти, як жінкам, так і чоловікам налагодити своє сексуальне життя. Але не зважаючи на все це, на жаль, не кожна жінка отримує найвищу фізичну насолоду від сексу і навіть не намагається щось змінити. А багатьом чоловікам це питання не цікаве.
Не знаю яка статистика щодо віку початку сексуального життя у жінок в нашій країні, але якщо це підлітковий вік, то про яке сексуальне задоволення може йти мова. Партнер, зазвичай, не на багато старший, теж не має знань та досвіду. А ми ж, жінки, такі жалісливі і не хочемо образити партнера, тому і виходить, що імітація оргазму – перше, чому ми вчимося на початку сексуального життя. Але не тільки молоді пари мають проблеми. І багаторічні шлюби переповненні відсутністю сексуального задоволення. Частіше побут все з’їдає, навіть якщо на початку шлюбу все було добре.
Років 15 тому одна моя приятелька вразила мене одкровенням, що коли її чоловік домагається від неї виконання подружніх обов’язків - сексу, їй простіше потерпіти близькість, імітуючи оргазм. Цю інформацію я багато років переварювала в голові і усе моє нутро пручалося такім відносинам. Як на мене, я краще зовсім відмовлюся від інтимних відносин, ніж погоджуся на таке. Як виявилося з часом, занадто багато моїх знайомих дівчат/жінок імітують оргазм. Причини, звичайно, у всіх різні, а проблема одна – незадовільне сексуальне життя. Найчастіше жінка просто не хоче образити свого мужчину або не хоче здатися фригідною. Один раз, потім другий, потім третій… Питання не вирішується і шлюб стає тягарем. Відносно мене: пройшли роки і я опинилася у шлюбі з чоловіком (довга історія), який вважав, що йому досить роздягтися і його оголене тіло повинно на мене подіяти шалено збуджуючи. І скільки я не намагалася йому пояснити, показати, навчити, прочитати відповідну пояснюючу літературу, - реакції ніякої. Як кажуть: «народжений повзати, літати не може». Наш шлюб зайшов у глухий кут. І я опинилася в тій ситуації, в якій опинилася та моя давня подруга, котра терпіла близькість. Але так терпіти не можна довго. Результат виявився передбачуваним: я почала зраджувати. Ви запитаєте щодо зрад чоловіка? Я про це нічого не знаю. І мені було байдуже. Якби мене не чіпав. Чи довго ми так прожили? Сім довгих болісних років. Моя ж приятелька протерпіла свій такий шлюб аж 18 років. Чи потрібно було терпіти? А найгірше те, що колишні чоловіки про це навіть не здогадуються.

Comments 21

 • kykana kykana (2015-09-13 22:23:16) #
  Сім років - це реально багато... І чого ми, жінки, такі терплячі? Та гнати в шию треба таких чоловіків, які думають лише про себе, а ми все жалієм та переживаєм як же він буде без мене...
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-13 22:29:37) #
   В моём случае это была не жалость, а безысходность. Я с сыном в столице без жилья. Я бы столько не терпела. Ничего, разрушила. Но вот 18 лет терпеть - жесть.
   • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-13 22:30:06) #
    *разрулила
    • kykana kykana (2015-09-13 23:17:51) #
     Да, 18 лет это самый сок жизни, скажем так, и потерять его просто так, обидно...
     • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-14 08:37:23) #
      Потерять? Нет, не теряла... Тоже изменяла мужу. Конечно, что не все эти года, но большую половину - точно.
      • kykana kykana (2015-09-14 10:48:42) #
       А подруга тоже вела двойную жизнь?
   • Baska Baska (2015-11-01 18:25:05) #
    Ну я не знаю, як можна так казати - ну от 8 років потерпіти - то можна ,а от 18 - то вже ніззя. Комусь і мясяця буде досить, аби вже не терпіти, а комусь все життя можна так прожити і нічого стращног.о Всі ми різні і ситуації у всіх різні і пороги чуттєвості та вимоги до задоволень теж різні. Тому я всіх жінок розумію. Навіть тих, що терплять і мучаються - може, то сенс їх життя - будь що відчувати себе мученицею.....
    • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-11-01 20:39:11) #
     возможно. но когда жизнь практически уже в прошлом, ни одна не скажет, что поступала правильно.
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-09-16 20:38:22) #
  Мені здається, що кожна жінка в своєму житті хоч раз, а то й не один, це робила. І причини бувають різні.
  Та й перекладати всю вину на чоловіків теж не варто - як він може здогадатися, що щось не те, якщо жінка усіма своїми акторськими здібностями імітує насолоду? Я не говору про такі крайні випадки, як ти описала, бо це просто жах!
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-09-16 20:51:44) #
   Я бы больших "ужасов" описала, но цензура не позволяет ))
 • sun_child sun_child (2015-10-21 12:27:22) #
  Якщо чоловіку байдуже чи отримує його кохана оргазм, закономірно виникає питання "чи кохає він її насправді?" У разі, коли почуття справжні, то зробити приємне своїй жінці - це цілком природно та абсолютно необхідно. Крім того, чоловіки відчувають емоційну насолоду, коли партнерка задоволена та щаслива.
 • Rikardo Rikardo (2015-10-25 09:49:47) #
  Сексуальне життя пари/закоханих/шлюбу це, як на мене, один із найважливіших елементів щасливих відносин, без якого в любих відносинах знайдеться місце зраді. Дивно, але ніколи не розумів чоловіків і хлопців які зраджують своїм жінкам\дівчатам. Якщо ти вже так хочеш чогось нового в вашому інтимі, то займіться цим в якомусь неповсякденному місці, купіть нову спідню білизну, пограйте в рольвоі ігри, та навіть наручниками один одного до кроваті прикуйте і то це змінить всю обстановку. Секс відбувається в голові в першу чергу. Те ж саме стосується жінок. Якщо жінка не отримує задоволення від сексу то це на 70% її проблема, її таракани в голові і вже потім це проблема чоловіка, адже є ті, які про задоволення жінки взагалі не думають.
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-25 20:53:31) #
   Та ну! Думаете место сменил и вдруг двухминутный секс затянется на час или из мужчинки-ромашки вырвется мачо? Ерунда это. И о 70% это мог сказать только мужчина, который считает, что он умеет и знает о женщинах всё.
 • inna2470 inna2470 (2015-10-25 12:18:04) #
  За нинішнього мого життя, коли від великої кількості проблем дах рве, секс мало не єдиний спосіб розслабитися з користю для здоров'я. Раніше я імітувала оргазм, а зараз відверто кажу чоловікові, що в цій позі мені некомфортно, і ми шукаємо інший варіант. Якщо мужик тупий і самовдоволений, то жінці одна тільки шкода -коли нема оргазму, то нема припливу крові в малому тазу, проблеми з гінекологією не змусять себе чекати.
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-25 20:54:26) #
   И как монашки справляются с гинекологическими проблемами?!)))))
 • Irina30 Irina30 (2015-10-26 13:31:10) #
  Из личного опыта могу точно сказать (за неизвестными мне исключениями) мужчин очень возбуждают искренние разговоры со своей женщиной на тему как именно (в какой позе, в каком темпе и т.д.) она с наибольшей вероятностью получит удовольствие. Почему многие женщины стесняются подобных разговоров, - не понятно. А возможно воспитание не позволяет или боязнь, что о ее "распущенности" подумает мужчина.
  Хочу сказать и пару слов на защиту "симулянток". Если мужчина слишком темпераментный, а его женщине так часто не нужно, почему бы и не поиграть в актрису, дабы процесс закончился быстрее?))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-26 13:50:17) #
   ))) симуляция, как я смотрю, во многих случаях помогает)))
 • Lu4ik Lu4ik (2015-10-30 12:37:23) #
  Погоджусь з тим, що імітують оргазм за ради чоловіка, щоб не образити його в здібності довести до оргазму. Але я проти робити таку імітацію часто. Я з чоловіком не тільки відчувала оргазми, але і був багато разів сквіртінг. Але зовсім не збуджує мене людина, яка не допомогае вирішувати проблеми, тому останні роки ми живимо як друзі.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).