#ДомашньогоУлюбленця

Я впевнена, що для успішного соціального розвитку та для отримання навичок піклування та співчуття, маленьким діткам треба мати власного #ДомашньогоУлюбленця. Це навчить їх відповідальності, обов’язковості та доброти.
От і для свого синочка я зараз вибираю, яку саме тваринку придбати. Найбезпечнішими виглядають #рибки, бо захворілу чи померлу рибку легко непомітно замінити на нову, маля не буде травмуватися. Доглядати за ними легко, єдина дія, доступна малюкові – насипати корм. Але рибок не погладиш, не поспілкуєшся з ними. Пташку теж на руках не потримаєш, хоча догляду за нею побільше. Накормити, напоїти, синуля може допомагати в клітці прибирати.
#Кіт чи #Собака для мене, напевно, будуть занадто серйозними жителями, адже я раніше не мала жодної тваринки вдома. Боюсь, що не знатиму, як їх виростити та правильно доглянути. Поки що спинилася на #хомячок або #морськаСвинка. І погратися з ними можна, і навіть погуляти, і малий навчиться піклуванню. Хто що порадить?
#НоворічнийНастрій у нашого #ДомашньогоУлюбленця щось не дуже позитивний. Здається подарунки від #ДідМороз 'а - йому не сподобались. Таке відчуття, що в той момент він хотів сказати: " діду, ти мене взагалі слухав коли я замовляв #подарунки?" :)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).