#КолірОчей

Колір очей. Значення зеленого кольору очей

А чи ви знали, що #КолірОчей – це мутація генів певних хромосом. І часто так буває, що у батьків, котрі мають темний колір очей, народжуються нащадки із світлими (голубими, сірими) очима. Ви посміхаєтесь і хочете пожартувати на тему «які очі у сусіда?» А все не так просто. Подивіться на своїх дідусів і бабусь, колір ваших очей може бути саме від їхнього мутуючого гена.
Так, основних кольорів очей існує шість (блакитний, синій, сірий, зелений, коричневий, чорний). Крім того, існує і рідкісний жовтий колір очей. Але є безліч відтінків, які протягом життя можуть змінюватися. Крім того, нервовий стан і деякі хвороби часто змінюють кардинально колір очей. До речі, я все не могла визначитися, який в мене колір очей: то насичений коричневий, то яскраво зелений, то зелений із сірим відтінком, то щось середнє між коричневим і зеленим. Бардак, одним словом. Потім я дізналася, що існують такі кольори очей, як янтарний та болотний (поєднання карого та зеленого кольорів). Так я тепер не можу визначитися: янтарні в мене очі чи болотні? А ще, коли в мене різний настрій, так і колір очей відразу змінюється: Тетяна злісна – болотні очі (майже коричневі), Тетяна усміхнена – янтарні. А от коли я все ж таки пущу сльозу – яскраво-зелені… хоч бери та постійно ридай.
Якщо ж брати до уваги, що і янтарний, і болотний колір мають зелену основу, то ось, що кажуть про зеленооких:
"Однією з кращих рис зеленооких людей є те, що вони гідно переживають і перемоги, і поразки. У відносинах з людьми вони дуже вимогливі до інших, а також і до себе. У них немає жорстокості, а егоїстичні прагнення ніколи не будуть домінувати над їх позитивними якостями. У спілкуванні люди з зеленими очима ніколи не нав'язуються, але цінують увагу з боку. «Беруть» від відносин вони не більше, ніж «віддають». Для володарів зелених очей важливою частиною життя є їхні друзі та рідні. Вони дійсно готові допомагати безкорисливо і радіти разом з оточуючими людьми, але не прощають зради". Ось такі ми зеленоокі, янтарноокі, болотноокі.
А у вас який колір очей? Чи змінюється він від настрою чи самопочуття? І чи знаєте ви, що означає ваш колір очей?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).