#НоворічнаЯлинка

#НоворічнаЯлинка
"Елочки бывают разные - синие, белые, красные,
независимо от цвета, хороши и та, и эта))"

Ще зовсім мало часу пройшло від новорічних свят, але святковий настрій кудись ховається, тому я вирішила наздогнати його і повернути, згадавши, яких ялинок-красунь я зустріла у цьому році. #НоворічнаЯлинка не обов"язково має бути справжньою, але вони зобов"язана бути красивою, мов справжня жінка)
Тож ділюсь з вами своїм гарним настроєм і колекцією красунь-ялинок)
#РіздвяніСвята, #НоворічнаЯлинка, #СофіївськаПлоща

Були сьогодні на Софіївській Площі. Головна Новорічна Ялинка на Софіївській нам сподобалась більше, ніж традиційні ялинки на Майдані Незалежності: їй не заважають розтикані повсюди великі скульптури, і сама площа здається більш зручним місцем для святкування. Народу було небагато, можливо, хтось сьогодні на роботі, а хтось інший злякався лютого морозу.

Із розваг: гірка для дітей, дитячий майданчик від однієї відомої продуктової ТМ, будиночок Святого Миколи (вічно пустий) і карусель для всіх бажаючих. Діди Морози, фотографи з голубами та всі інші атрибути новрічних свят. Також численні рундуки та намети, де продають їжу та зігріваючі напої. П’яничок не бачила, площа виглядає охайно. Моя порада, якщо зберетесь відвідати Софіївську: кращий одяг для прогулянки – це лижний костюм.
#НовийРік #Туя #Мандарин #РіздвянаЗірка #НоворічнаЯлинка
Хто-небудь вирощував тую? Мені подарували на Новий рік, от думаю, як з нею далі бути. Поділіться досвідом.
Ми її нарядили під новорічну ялинку. А сьогодні я додала до неї різдвяну зірку, срібляста така. Ялинка і туя, як мати та донька. Чи не правда, вони в мене красуні?
Будь-хто замислювався, чому йому подобається #НовийРік? Чому кожна сім'я прагне у цей день накрити кращий стіл, здивувати своїх гостей? Чому ми на це свято прагнемо бути на «висоті і не падати духом»? Чому ми намагаємося викласти останнє, щоб накрити найкращий стіл у році, що минає?
#НовийРік - це свято, яке завершує і починає наше нове життя. Ми намагаємося показати те, чим ми можемо пишатися, що ми досягли і яке ми бачимо наше майбутнє в Новому Році. Це свято підводить підсумок прожитого нами за цілий рік. Ми прагнемо бути кращими.
#НовийРік - це свято ялинок і світла. У цей день кожна ялинка в місті стає святковою та красивою. На кожну #НоворічнаЯлинка одягають свої наряди, в яких вона ще буде гарнішою.
Останнім часом їх стали доповнювати різними персонажами із казок, які дуже гарно виглядають в темряві. Новорічна ілюмінація - це одно із найгарніших нарядів ялинок. Наш зір може радувати веселий сніговик, олень, Дід мороз зі Снігуркою. Із цими святковими персонажами охоче фотографуються дітлахи та дорослі. Вони доповнюють святкову атмосферу і усі побажання у Новому році повинні обов’язково здійснитися!!!!
Сніговички
#НоворічнійНастрій – це, як правило, #НоворічнаЯлинка, подарунки, #ДідМороз та Снігуронька. Але не менш радіє дітвора та й дорослі зимовим розвагам: катанню на ковзанах, санчатах, іграм в сніжки та створенню сніговиків.
А чи знаєте ви, що сніговиків ліплять уже багато століть? І раніше це були люті велетні, з обличчями схожими на монстрів. Причому раніше зустріти таку скульптуру вважалося дуже поганим передвістям. Лише пару століть тому сніговики стали символами таких свят як #НовийРік та Різдво.
Останнім часом зими не дуже сніжні, а якщо і вкривається земля, то ненадовго. Але в цьому році дійсно пощастило. Снігу багато, та й мороз не дуже щипає щічки – справжня радість дітворі. В нашому дворі виліпили декілька сніговиків. Вони може не дуже зграбні і не такі привабливі, як на листівках та в мультиках, але виліплені з любов’ю, особливою радістю і гордістю за своє творіння!
Хрещення свято для душі й тіла.
#Хрещення я відмічаю вже кілька років, подобаються #почуття коли занирюєш у крижану воду, та й взагалі атмосфера яка стоіть у цю дивовижну ніч. У нас у місті є такий #звичай, коли ідеш купатися обов'язково береш із собою Новорічну ялинку, а на березі розпалюємо багаття з вже не потрібних атребутів нового року. Я вважаю що частки позитиву, що набрала в себе #новорічнаялинка , через полум'я передаються до людей.
За кілька років що я купаюся у це свято ні я, ні кто з моіх знайомих ні разу не захворіли, скажу навіть більше я жодного прикладу навить не чув. Тому, якщо в вас є суміш віри та екстриму, обов'язково спробуйте скупнутись цієї зими.
#НоворічнаЯлинка на #НовийРік повинна бути живою. Вона передає дух новорічного свята. І цей запах хвої, яких створює атмосферу новорічного дива, літає в кімнаті, поринає тебе в це диво. Все це створює #НоворічнийНастрій, яких пронизує тебе до душі і викликає радість, забувається все те погане, що було в попередньому році. Виникає тепло в середині тебе, яке гріє, не залежно від погоди на вулиці. В такий момент хочеться обняти всю свою сім'ю і зігріти їх своїм внутрішнім теплом.
Хочу повернутись в ті часи, коли батьки тебе вкладали спати 31го грудня, а ти перед сном біжиш до ялинки, щоб подивитися, чи нема там подарунків. Гарні були часи, коли ти прокидаєшся і відразу біжиш до ялинки за подарунками та тобі все одно які вони там, аби були) Тепер такого вже не буде, тепер ми будемо класти подарунки своїм дітям під ялинку. Будемо дивитися на їх щасливі обличчя і самі радітимем. #НовийРік це свято, коли здійснюються всі бажання. Бажаю вам добра та здоров'я.
#НоворічнаЯлинка #НоворічнийНастрій
У ці дні усім потрібен #НоворічнийНастрій, але чим старше ми, тим важче його роздобути. Я дам вам декілька порад, як відчути #НоворічнийНастрій та провести ці канікули у гарному гуморі.
По-перше, у вас повинна стояти #НоворічнаЯлинка, це символ Нового року, на рівні з #ДідомМорозом. По-друге, треба зварити собі добру чашку какао та посипати його корицею, для різдвяного запаху. Тепер вам потрібно завантажити ваші улюблені фільми, яки ви завжди дивитися у Різдво, наприклад Один вдома, Операція И та інші. Усе готово, тепер треба включити гірлянди на ялинці, у какао додати пару зефірок, одягнутися тепліше, вдягнути в'язані бабусині шкарпетки та включити Один вдома та час від часу робити паузи, щоб взяти ще філіжанку какао та трошки зефіру :)
Усіх з Новим Роком та Різдвом!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).