#НоворічніКостюми

Добрий день. #НовийРік - це свято, яке люблять усі, особливо наші діти. Вони готуються до нього задовго, пишуть листи, вчать вірші для #ДідМороз. У садочках і дошкільних установах це свято проходить особливо цікаво, і вони запам'ятовують його надовго. Вихователі та їхні керівники готують різні постанови, головними героями в яких стають наші улюблені діти. Вони співають, танцюють, запалюють на новорічній ялинці різнокольорові вогники і кличуть свого першого в житті Діда Мороза і Снігуроньку. Яке щастя дивитися в їхні очі та бачити там #НоворічнийНастрій,радість приходу цього зимового чарівника з мішком на плечі. Його вони чекали цілий рік, намагалися поводитися добре і не балуватися, готували #НоворічніКостюми і вірші, і цей подарунок для них, хоч і солодкий, велика радість. А якщо подивитися на батьків, бабусь і дідусів з іншого боку, які з великим захопленням дивляться і радіють досягненням своїх діток, сидять одягнені на маленьких стільцях і не помічають незручностей.
#НовийРік - це свято, яке в наші будинки приносить щастя, радість і веселощі.
#НоворічніКостюми - це гарний спосіб для дорослих і дітей на якийсь час відчути себе мультяшним персонажем, казковим чи справжнім героєм чи, наприклад, #Янголом)
#НоворічніКостюми, #КостюмКота
Ось такий кіт був у нас на новорічному корпоративі. Дуже люблю дитячі образи на дорослих.
Ох пам'ятаю 2011 новий рік, #НоворічніКостюми напевно були одні із самих неочікуваних на нашій вечірці. Пам'ятаю як прийшов друг (P.S. парик, який на фото у хлопця зправа - по суті це є того розфарбованого :))) ). Був і #ДідМороз і #Зомбі (хоча я ще до цього часу не можу збагнути вибір хлопця. А вот оцей хлопчина, який на фото зліва, вирішив зустріти #НовийРік у виді брутального дядька :)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).