#Орхідеї

Що означає колір орхідеї

Моя мама захоплюється орхідеями. Все розпочалося з подарованої квіточки, яка настільки їй сподобалася, що відтепер орхідея є обов'язковим презентом до кожного свята.

А хтось задумувався, що означають їх кольори?

Ось, наприклад, орхідеї часто символізують кохання: біла — чисте почуття, рожева — прихильність, а строката — пристрасне бажання.

Проте ці квіти мають і інше значення. Біла означає красу та елегантність, рожева — щастя, радість та невинність, жовта — дружбу та нові починання, блакитна — духовність та унікальність, лавандова — вишуканість, витонченість та жіночу красу, фіолетова — захоплення та повагу.

До речі, ви звертаєте увагу на значення квітів, коли вибираєте їх у подарунок?

PS. На жаль, зараз цвітуть тільки дві маминих орхідеї, тому покажу лише їх.

#ЦікавіФакти #Орхідеї #ЗначенняКольорів #Квіти
#КімнатніРослини #Орхідеї в природі #Орхідея

Орхідеї - епіфіти, беруть вологу з повітря. Не заглиблюйте всі корінці в грунт, забезпечуйте високу вологість навколо орхідеї, і тоді ваша орхідея буде себе почувати значно краще!
Як врятувати орхідею?

#КімнатніРослини #Орхідеї #Квіти

Ось, як я і обіцяла фото моєї багатостраждальної орхідеї, надіюся, що знайдуться люди, котрі зможуть мені допомогти. Все-таки, я думаю, що у моєї рослинки ще не все врачено. Сьогодні я її вийняла їз грунту, обрізала сухе коріння, а його виявилося не так вже й багато як я собі уявляла, організувала своїй квіточці душ кімнатної температури і ретельно оглянула. У неї є 2 великих зелених корені, але майже біля самого верху вони зламані і тримаються практично на якійсь ниточці, що знаходиться всередині корінця. Хоча коріння й зелене та я не впевнена чи воно добре виконує свою функцію, Можливо краще було його відрізати?
Рослинка має також кілька менших корінчиків, які добре видно на фото, вони появилися поверх грунту та цього разу я посадила орхідею так, що вони покриті корою. Надіюся з їхньою допомогою рослина зможе отримувати воду.
На рахунок сухих листочків про котрі я писала раніше: нижній уже відпав, варто було лише доторкнутися до нього, а верхній, хоча й уже не має ніякого вигляду, ще міцно тримається, а я не наважуюся його відрізати чи відривати.
Ось зараз, після пересадки, я сиджу і думаю чи все правильно я зробила....
Мої кімнатні рослини

#КімнатніРослини #Орхідеї #Квіти #Фіалки #Гусманія

Я не є великим знавцем квітів чи кімнатних рослин. І хоча в моїм домі є немало вазонів, я не завжди знаю як правильно за ними доглядати. Звісно, першим помічником тут є інтернет, потім друзі і знайомі. Та навіть начитавшись і наслухавшись безліч корисних порад щодо догляду за кімнатними рослинами, не все вдається практикувати чи то через обмаль часу, чи вміння, чи взагалі я занадто лінива, але в будь-якому випадку я стараюся.
От наприклад, моя орхідея: після того як відцвіла після покупки, вже 2 рік не цвіте. Поливала не часто, підживлювала добривами її та швидше за все їй не вистачало світла, я ризикнула поставити її на підвіконня, хоча в опалювальний сезон забираю всі вазони звідти через пересушене повітря біля батареї і, відповідно, її листя почало темніти і сохнути. Тепер у моєї орхідеї 2 гарних зелених листки та 2 наполовину зів'ялих і один з них - самий верхній і наймолодший. Надіюся, що вона відживе і ще колись зацвіте.
Ще одна проблема із фіалками: посадила я два листочки, вони гарно прийнялися і одна з фіалок вже кілька разів цвіла, а інша - жодного разу, але зате вона якось розмножується і в одному горщику з'явилося кілька кущиків, я їх розсадила, чекаю може тепер вони зацвітуть.
З іншими вазонами все відносно нормально, тільки в деяких із них листочки виглядають малими і не достатньо зеленими. Через це роблю припущення, що їм теж не вистачає світла, та не знаю як вирішити цю проблему, оскільки на підвіконня під час опалювального сезону ставити не хочу, а кращого місця ніж у них зараз і так немає.
Виходить, що мусимо чекати приходу весни, тож ми повинні якось протриматися, а там і сонечко засвітить, принесе тепло і світло, а з ними радість та, можливо, й здійснення інших сподівань та мрій...

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).