#Ресторани

Дивні страви в італійському ресторані

В цьому році свій #відпочинок ми провели на адріатичному узбережжі Італії, переїжджаючи з одного курортного містечка в інше. Почали з #Ріміні, потім відпочили в #Джовінаццо, а на останнє - ще побували в Фаенці. #Спека в липні була ще та. #Ресторани, в цій місцевості, зазвичай, розташовують століки на відкритому повітрі в тіні навісів або тентів. Перед очима відкриваються #чудовівиди: якщо б я була художником, то обов'язково би їх намалювала, а так - лише сфотографувала.
Сфотографувала я також дивовижні страви, що нам подавали. Но одному з них ви бачите якійсь незвичайний ні то #овоч, ні то фрукт, схожий на #кабачок: виявилося, що це був #огурець, солодкий на #смак. Вперше коштувала друге #блюдо, яке, мабуть, не стільки апетитно виглядає, але дуже смачне і дієтичне. Спробую вдома приготувати такі крученики з телятини, сподіваюся, що впораюсь.
Кафе, ресторанчики та ресторани в місті Харкові
#Відпочинок
#Подорож
#Харків
Сьогодні я хочу представити Вашій увазі невеличкий вибірковий огляд будівель, в середині яких знаходяться, чи які частково займають #кафе, #ресторанчики та #ресторани в місті Харкові. Ви можете побачити як вони виглядають з боку, оцінити деталі зовнішнього дизайну і за зовнішніми ознаками визначити в якій саме з них Вам хотілося б заглянути, щоб спробувати пропоновані там #страви. Можливо, що у Вас в місті теж є щось подібне й Ви там вже не раз бували. У такому випадку хотілося б дізнатися Вашу думку про такий #заклад. Сподіваюся, що Ви теж поділитеся фотографіями тих кафе та ресторанів, які знаходяться в центральній частині Вашого рідного міста. Або які є Вашими найулюбленішими. Куди Ви найчастіше заходите, щоб #поїсти смачну #їжу.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).