#Родзинки

Як перестати їсти солодке?
#Психологія #Залежність #Солодке #Торт #Родзинки #Поради #Відпочинок
Це питання задає собі кожна панянка, яка хоче влізти у своє улюблене плаття :-)
Дійсно, чому ми їмо солодке? І чому від нього так важко відмовитися?
По-перше, перестаньте себе жаліти. Нас у дитинстві балували шоколадками, коли хотіли задобрити. Ось цю невірну модель ми ввібрали з самого дитинства.
По-друге, пройдіть обстеження у лікаря. Може бути справа не в психології, а в фізіології. Ваш організм вимагає глюкозу, тому що хворий. Така тяга до солодкого властива діабетикам, людям з гормональними порушеннями, в стані стресу і т.д.
В третє, щоб позбутися залежності, заведіть собі іншу залежність. Наприклад, від тренажерного залу. Навряд чи захочеться з'їсти цукерку або мармеладку після виснажливого тренування, адже вона перекреслить всі зусилля одним махом.
По-четверте, замініть шкідливі солодощі на корисні. Наприклад, курага, родзинки, фініки цілком можуть замінити звичні пряники, шоколадки і печеньки. До речі, не завадило б запровадити традицію корисних солодощів і у вашому оточенні (вдома, на роботі і серед друзів).
Згадки про літній #час або просто "шматочок літа"..

#КулінарніРецепти #Печиво #ЧасточкиКавуна #Інгрідієнти

Сьогодні хочу розповісти про одне апетитне та невигадливе печиво. А виглядає воно по літньому яскраво і барвисто.

Отже, рецепт печенюшок "Часточки кавуна".

Необхідні #інгредієнти:

300 г - пшеничного борошна;
1 яйце;
120 г - цукру;
150 г - масла;
сіль;
1 ч.л. - сухих дріжджів;
ванілін;
родзинки або краплі шоколаду;
харчові барвники - зелений і червоний.

Для початку потрібно збити цукор з маслом. Після додати дріжджі, сіль, яйце, ваніль. Вимішати масу, всипаючи борошно. Отримане еластичне #тісто ділиться на три неоднакові частки: одна - найбільша (2/3), частину, яка залишилася - знову треба поділити вже на дві частки, з яких одна повинна бути більше.

Найбільша частина тіста за допомогою барвника фарбується у червоний #колір, а ось середня - у зелений. Маленька - залишається без змін.

Далі обернути кожну з частин харчовою плівкою. Покласти в холодильник на дві години. По закінченню часу білу частину розкачати до розмірів 22 см на 6 см. А ось з червоного тіста потрібно зробити валик довжиною 22 см. Після чого загорнути його в біле.

Одержаний рулетик обертається підготовленим зеленим тістом.

Виріб обернути харчовою плівкою. На пару годин відправити в холодильник. Після розрізати на шматочки. Ось тут знадобляться родзинки або можна використати шоколадні краплі. #Родзинки вдавлюють в печиво.

Відправити в духовку. Час випікання - 10 хвилин при температурі - 180 градусів. Витягнути і по розрізати навпіл.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).