#Рукоділля

Рвані джинси своїми руками

Варто було лише прочитати тут про моду на рвані джинси, як одні з моїх найулюбленіших штанів просто тріснули на коліні. Шкода було неймовірно, але чого довго хвилюватися через таке? Тому я вирішила все-таки врятувати річ, а заодно й зробити її зі стандартної модною)

Отже, для того, щоб зробити рвані джинси в домашніх умовах нам знадобляться манікюрні ножиці (або канцелярський ніж), пінцет та пемза. А щоб намітити майбутні дірки, зручно використовувати простий олівець чи крейду, та я діяла по натхненню і нічого попередньо не малювала.

Ножицями робимо горизонтальні надрізи у задуманих місцях, а пінцетом витягуємо вертикальні сині нитки. В результаті отримуємо симпатичну дірку, злегка закриту білими ниточками. Тепер за допомогою пемзи витираємо її краї, щоб надати завершеності та натурального вигляду. На все про все пішло близько години. Ну а далі джинси просто потрібно випрати.

Бідні штані! Аби вони знали, що я буду над ними так знущатися, то, напевне, передумали б рватися)

#Рукоділля #Джинси #СвоїмиРуками
Сумка своїми руками. Сумка для дівчинки гачком

#Рукоділля

Пропоную вам один з моїх найбільш улюблених опуклих візерунків – квіточки, і модель сумочки для дівчинки з цим візерунком.
Для в’язання такої моделі, я обрала нитки – залишки. Ширина і висота готової сумки – 20 х 20 см. Довжина ручки сумки – 74 см. (від сумки до плеча - 37 см). За схемою (фото 9) довжину можна обрати любу і я обрала 6 квіточок. Пров’язала першу смужку з квітів, а кожну наступну смужку по візерунку прив’язувала до попередньої. Таким чином і у висоту у мене вийшло 6 квіточок. Тильну сторону сумки я зв’язала за кольором лиця стовпчиками з одним накидом (фото 7). Далі я зшила сторони дна лиця сумки і вивороту. Край сумки я обв’язала рюшем: стовпчик з одним накидом, у кожну петлю – 3 стовпчика. Заховала усі залишені, під час роботи, хвостики нитки.
Ручку для сумки я в’язала стовпчиками без накидів у повну довжину – 74 см. різними кольорами. Далі я відпарила деталі ( #сумка і ручка) праскою через мокру тканину. На останок, я пришила ручку до самої сумки.
Цю сумочку я зв’язала просто так для донечки моєї приятельки. Надіюся, що маленькій модниці сумочка сподобається, тим паче, що це сюрприз.
Сумка своїми руками. Сумка для хлопчика
#Рукоділля

Ви ходите зі своїм малюком на дитячий майданчик? І тягнете туди багатенько різних іграшок? Повірте, що вашому малюку сподобається самостійно носити декілька своїх іграшок у сумці, як дорослий. Пропоную вам хлопчачу сумку для всіляких дрібничок зв’язану гачком.
Необхідні нитки хлопчачих кольорів або просто темні нитки. Я обрала сіро-зелені з практичних міркувань, але можна обрати будь які кольори. Набираємо ланцюжок повітряних петель 18 см. і в’яжемо по колу 2 ряди стовпчиками без накидів, додаючи на поворотах додаткові три петлі. Далі ми продовжуємо в'язати по колу, але вже стовпчиками з одним накидом, на поворотах не додаючи петель. Таким чином ми в’яжемо 18 см. (сумка квадратної форми). Не відриваючи нитки, робимо ручку для сумки: з боків сумки *повертаємо назад роботу і в’яжемо 18 стовпчиків з одним накидом. Повторюємо в’язання кожного ряду з «*». Ручку потрібно поміряти за зростом дитини. У представленій мною сумці довжина ручки – 72 см. Далі ми прив’язуємо кінець ручки до іншого боку сумки і одразу ж починаємо в'язати кришку для сумки. Кришку можна зробити різної форми та довжини. Я обрала закруглену форму кришки: на потрібній довжині у кожному ряді (починала і закінчувала ряд) скорочувала кількість стовбців на 2-3 стовпця. За бажанням можна обробити/обв’язати краї сумки стовпчиками без накидів. Обов’язково, по закінченню роботи, пропарити сумку праскою через мокру тканину.
А на додачу можна пришити аплікацію, яку я приготувала заздалегідь http://betaproject.net/rukodillya/wall-i10355.h... Мій син просто поведений на машинках, особливо на поліцейських, тому, хоча за кольорами аплікація не дуже підходить до сумки, вибір щодо аплікації був однозначним.
Дівчата, якщо ви (не дай Бог) захворіли і змушенні цілими днями проводити у ліжку, то в’язання – саме те, що розважить у цей час.
Аплікація. Поліцейська машинка гачком
#рукоділля #плетіння

Пропоную вам плетену гачком аплікацію поліцейської машинки для хлопчачих речей. Розміри: довжина – 11 см., висота – 8 см., діаметр коліс – 3 см. Звичайно, що можна пропорційно пристосувати розміри: збільшити або зменшити. Кольори ниток: білий, синій, червоний, жовтий, чорний, блакитний або бежевий (імітація скла).
Спочатку потрібно зв’язати диски машини, потім – шини (обв’язати диски). Корпус авто повністю в’яжеться стовпчиками без накиду. Після виконання всієї роботи потрібно сховати хвостики ниток і пропарити через мокру тканину праскою усі деталі. Вишити білими нитками для в’язання (погано в мене це виходить) назву авто і пришити колеса.
А для чого я вив’язала таку машинку, розповім і покажу пізніше.
Валяння з шерсті. Кошенятко. Іграшка
#Рукоділля #СухеВаляння

Про захоплення валянням своєї сестрички я вже розповідала тут http://betaproject.net/tatiana_bezsonova/wall-i... де продемонструвала її другу зваляну річ – песика «Рено». Той песик відправився до нашої мами у вигляді подарунку і сестра засумувала. От і зваляла вона іншого «вихованця». Познайомтеся, це – новонароджене кошенятко. Як і песик, кошеня звалене тим самим методом із залишків спеціальної шерсті. Взагалі, #ВалянняЗшерсті – дуже модне та практичне хобі, а у декого – бізнес. Для сухого #валяння необхідні декілька речей: спеціальна голка, поролонова губка/мочалка і #шерсть для валяння. І звичайно - натхнення.
Вам теж хочеться полоскотати кошеняті животика?
Блискучі сережки чи кліпси

Щоб зробити такі #сережки, треба підготувати:
- блискучі намистини різних форм та, можливо, кольорів;
- маленькі металеві розділювачі;
- трохи бісеру;
- піни-булавки та "гвіздки";
- середнього розміру ланцюжок;
- кліпси або швензи;
- інструменти для роботи.

Від'єднати від ланцюжку відрізок бажаної довжини. Нанизати на гвіздок спочатку розділювач, потім намистинку та бісерину (за бажанням). Відступити близько 8 мм. та "відкусити" решту піну за допомогою кусачок. Зробити "вушко". Таким способом обробити усі намистини та розкласти заготівки біля ланцюжку в бажаному порядку. Обережно зібрати конструкцію (як на фото) та приєднати швензи.

#Рукоділля
Нескладні вироби з бісеру: браслет з ефектом мережива

Для плетіння такого браслету особливих навиків не потрібно. Його основа - звичайний ланцюжок "хрестиком" (видно на фото), а інші рядки доплетені в шаховому порядку наступним чином:
- 4 бісерини;
- 1 намистинка;
- знов 4 бісерини.
Також у цьому виробі звичайний бісер чередується з крупнішими намистинками - це "родзинка" подібного плетіння. Щодо кількості рядків: якщо їх зробити більше, "ефект мережива" буде вираженим.

#виробиЗбісеру
#рукоділля
Сережки до браслету з намистин і резинок

Знадобилися незвичайні та доволі об'ємні сережки, які б пасували до браслету з великих намистин (http://betaproject.net/rukodillya/wall-i9982.ht... Було вирішено зробити їх за тією ж технологією, але до першої резинки приєднати одне звено з ланцюжку, щоб намистина трималася. Всього знадобилося:
- 6 намистин;
- відрізок ланцюжку з 8-ма звенами;
- 6 резинок;
- 2 швензи;
- 2 в'язальних гачка (тонкий та товстіший).

#Сережки
#Рукоділля
Сережки або кліпси своїми руками

Пропоную вам простий спосіб виготовлення кліпсів чи сережок-кілець на основі меморі проволоки. Прикраси робляться дуже швидко. Вам знадобиться:
- 2 витки меморі проволоки для браслетів;
- 6 великих або середнього розміру намистин;
- 8 металевих або пластикових намистин-розділювачів;
- швензи або кліпси;
- круглогубці та плоскогубці.

З одного кінця проволоки робимо акуратну петлю та нанизуємо намистини. Інший кінець також "закручуємо". Обидва "вушка" кріпимо до заготовки швензи (кліпсів). Повторюємо все з іншим витком. Нові прикраси готові.

#Сережки
#Кліпси
#Рукоділля
Керамічний крокодильчик як згадка про гончарну майстерню

При нашій школі працював талановитий гончар, який дозволяв дітлахам займатися в своїй майстерні та ділився досвідом. Усі бажаючі збиралися та вчилися робити справжні керамічні вироби, а потім самостійно розфарбовували їх. Нам дозволяли робити майже все, окрім безпосереднього обжигу виробів у печі. Цей гурток залишив теплі спогади. Вважаю, що подібні зайняття з дітьми – гарний спосіб розвитку творчих здібностей.

#Крокодильчик
#Рукоділля

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).