#СвятковийСтіл

З Днем народження, коханий!
#СвятковийСтіл #Торт #ПовітряніКульки #ЗДнемНародження #Відпочинок
В нашого татка дуже часто день народження припадає на передодні Паски! Саме на пристрастну седмицю. А народився він на Великдень.
В цьому році ми не постили, тому стіл скоромний, але простий. Раніше переносили на Великдень святкування.
А Ви завжди святкуєте день народження в день події чи іноді переносите на інший день?
Вирішили невеликою компанією на роботі відзначити #Різдво і #Новийрік. Ось я і організувала наш маленький бюджетний #святковийстіл. Не буду розповідати про стандартні страви та напої, думаю, що у всіх вони однакові. Хотіла б поділитися ідеєю оригінальних частувань нашого столу. Головною прикрасою став "букет" з фруктів. Робиться він дуже просто: у центрі прикрашеної кошики ставимо ананас, а в нього вставляємо нарізані фрукти (виноград, банани, яблука, манго та мандарини), які насаджуємо на загострені дерев'яні шпажки. Не менш цікаво виглядали на столі святкові шоколадні кекси, верхівки яких прикрасив кремовий сніг і апетитні ялинки. А приємним доповненням до них був чорний чай з імбиром і лимоном.
#СвятковийСтіл #СвяткуванняРіздва #СвятоРіздва #СпособиСкладанняСерветок #Фуршет
Давайте ділитися думками, як прикрасити святковий стіл? Думаю, різдвяні мотиви не завадять. Стіл вкрити білою скатертиною. Серветки візьму яскраві, щоб контрастно було. Може все прикрасити зірками орігамі?
Ось мої аматорські спроби в оформленні попередніх столів.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).