#вітамін

Ніжний смак страшнючої риби « #Слоник».
#КулінарніРецепти.

Декілька років тому у спеціалізованому магазині #МорськіПродукти я надибала недорогу рибу (зараз коштує 68 грн/кг). Вітайте, морську рибу-страшилку « #Гренадер», а в простонародді «Слоник». Це найпоширеніший вид тріскової риби. Живе вона в багатьох морях на великій глибині (більше 2 км.). Розмір дорослої рибини гренадера досягає 100 см., а вага – 3 кг. Бачите, яка вона «гарненька». Жах!
Але тепер найголовніше. Гренадер – найсмачніша морська #риба я не куштувала: м’ясце ніжне, не волокнисте, не сухе, злегка солодке і нагадує #смак креветки; без кісток і без специфічного рибного смороду. У продажу я бачила тільки хвостову частину – тушку, з якої вже зняли шкіру. Кажуть, що #печінка та #ікра гренадера вважається #делікатес/ом. Не знаю, не бачила і не коштувала.
Я за ці роки пробувала з неї зробити все: супи, фаршировані та запечені страви, але найбільше мені до смаку смажена риба у подвійному клярі (борошно, яйце). Якщо побачите у продажі цього красеня «слоника», обов’язково купуйте, не пожалкуєте.
І не забувайте, що у морській рибі міститься велика кількість #вітамін/ів, #мінерал/ів і #мікроелемент/ів. У м'ясі риб міститься фосфор і кальцій, такі корисні для формування усієї кістково-м'язової системи. Йод, що також є у морській рибі, життєво потрібний усім людям, особливо дітям.
Про корисне. Найважливіший вітамін С.
Я ось подумала, що апельсини і ківі, які дуже багаті цим вітаміном це звісно добре, але вони в нас не ростуть, на жаль:) Де ще можна знайти цей корисний #вітамін С? Звичайно ж це квашена #капуста! По кількості навіть більш ніж в апельсинах. І мій #кулінарнийрецепт. Все дуже просто.
На 3-х літрову банку потрібно:
- 3 кг капусти;
- 2 шт моркви;
- 60 грам солі;
- 1 ст.л меду.
Капусту подрібнити на шинковці або ножем тонкими смужками, додати сіль, мед і легенько пом'яти руками, щоб капуста пустила сік. Укласти в банку і на 3-4 дні в тепле місце. Щодня проколюю дерев'яною паличкою, як піна перестане виділятися, то капуста готова. Прибираю у холодильник. Люблю з домашньою рослинною олією з жаренного насіння, а зверху пару ягід журавлини додаю для краси і додаткового вітаміну С:) Пригощайтесь, і будьте здорові.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).