#голуб

#8Березня у батьків

Ми їздили на 8 березня до батьків, щоб особисто привітати маму зі святом та провести з батьками більше часу. Хочеться, щоб вони відчували себе необхідними нам та бачили, що ми їх не забуваємо, хоч і живемо окремо. Наш #голуб, про якого я вже розповідала раніше, теж поїхав разом з нами до батьків на свято. На фотографіях нижче його можна побачити.
#Свято провели прекрасно, зібрали невеликий #стіл, а готувати страви навіть не довелося - все вже було готове до нашого приїзду. На столі було багато різних #солінь, #маринадів, #смак яких я обожнюю - тільки мама вміє так смачно закривати консервацію і маринувати. Дуже сподобалося #сало з часником - смакота!Навіть салати святкові притягували до себе менше уваги.
Особливо порадував мамин яблучний #пиріг, на якому красувалася #вісімка із запеченого тесту.
#Іграшка для племінниці.
#Рукоділля
Сьогодні хочу показати вам ще одну мою іграшку, в'язану гачком. Знадобилося приблизно два дні, щоб її зв'язати. Це маленька #лялька зріст якої 18 см. Іграшка призначена для моєї маленької 5 - ти річної племінниці, яка обожнює в'язані та зшиті із тканини іграшки. Можливо, що скоро я зв'яжу для цього іграшкового чоловіка ще даму серця, якщо буде більше часу та збережеться бажання. На фотографіях ви побачите окремі етапи в'язання: спочатку - чоло, потім тулуб та ноги, останніми я зв'язала руки. Також на фотографіях ви побачите голуба, який з цікавістю розглядає іграшку. Це той самий #голуб про якого я вже писала раніше. Ось так він зараз виглядає.
#ГолубМиру
#ДомашніУлюбленці, #птахи
А у мене вчора з’явився новий домашній улюбленець. Зараз додам його фото, щоб ще й ви на нього подивилися. Це #голуб. Вийшла вчора на вулицю, а там наш сусід-малюк привітався та відразу з ходу запитує мене: "А чому він не відлітає?". Я подивилася в той бік, куди він показує й обомліла. Сидить бідний голуб у куточку, зіщулився весь, до стіни будиночка притискається, поруч маля стоїть зацікавлений, а навколо нього, трохи осторонь три кішки сидять спостерігають. Вобщем, довелося залишити малюка на сторожі, та повернутися за коробочкою для вихованця! Ось я забрала його до себе і не уявляю тепер, що з ним робити далі.
Виходили з ним сьогодні на вулицю. Думала, що може він сьогодні зможе полетіти, але ні, майже відразу падає.
Зараз він настовбурчився і сидить.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).