#пісню

А чи любите ви каву?

Я без неї не уявляю своє життя. Ви навіть в самих страшних кошмарах не бачили того монстра, який просинається в мені зранку та живе до першої чашки цього ароматного напою. Рідні знають, що в цей час до мене краще навіть не підходити. А от після випитої кави життя налагоджується, і я знову усіх люблю)

Раніше купувала лише каву на вагу, але фінансове становище останнім часом бажає кращого, так що доводиться шукати дешевші альтернативи. Перепробувала безліч варіантів від відомих виробників… а зупинилася на своєму – українському) Для мене стало новиною, що у нас в #Україні роблять доволі пристойну каву.

Пропоную вам 2 варіанти: «Кава зі Львова» та «Філіжанка королівська». Перша має дуже м’який, але в той же час насичений #смак, друга відрізняється більш інтенсивним ароматом та легкою кислинкою. Проте обидві дуже смачні!

А ще мені подобаються #історії, які написані на упаковці – інші виробники такого не роблять, а це ж додає особливого шарму і загадковості… Ця #кава з історією)

До речі, поки писала, згадала стару #пісню… ось послухайте - https://www.youtube.com/watch?v=KvnMG-ggN4c. Тут Львів, яким я його знаю, хоч і була там всього декілька разів, і дружба, про яку можна лише мріяти. А ще краще під цю пісню запросили коліжанку на кави філіжанку)

* це все про мелену каву, розчинну бурду назвати кавою не повертається язик)) І обо’язково з цукеркою!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).