#шоколад

#Солодощі.
Я дуже люблю шоколадні цукерки, #батончики та шоколадні #плитки. Іноді здається, що від них неможливо відірватися, - такі вони смачні, приємно таять у роті, мають вишуканий #смак. Мені дуже подобається білий і молочний шоколад, а також смак тірамісу та присутність мигдальних горіхів.
Дуже люблю пористий #шоколад, раніше тільки його і купувала, особливо білий. Зараз я намагаюся не їсти шоколад і вироби з нього, але зовсім недавно з'їдала кожен день по шоколадці. А Ви любите шоколадні вироби? Які саме? Як часто вживаєте шоколад?
#Глазур #Торт #Солодощі #РецептГлазурі #Шоколад #Крихти
Як ми робили глазур і шоколадні крихти. На цей раз вирішили не ускладнювати собі життя. Зробили глазур з шоколаду.
#Кава #Шоколад #ЛьвівськаМайстерняШоколаду

Я просто обожнюю каву та #шоколад. Але тільки справжню, тобто тільки власноруч куплена та перемелена. Ох, як вона пряно пахне, аж голова обертом. І ось мені пощастило відвідати Львівську Майстерню Шоколаду. Ох.. скільки подиву, вражень зі спогадами. Я в оточені солодощів, дурману кави, цікавих моментів виготовлення шоколаду. Довго я не могла покинути цю місцину. Все спостерігала і спостерігала. Як добре, що у нас на нашій рідній землі є таке прерасне місце! Повернувшись з подарунками, я ще довго, закриваючи очі, поринала у спогади ароматів та побачених картин солодощів.
Рецепт шоколадної глазурі

#Рецепт #Шоколад #Глазура #КулінарніРецепти

Можна просто на водяній бані розтопити шоколад і додати трохи вершків. Але це найкоротший шлях до досконалості смаку. А ми легких шляхів не шукаємо. Пропоную наступний рецепт. Ми по ньому готували лише раз.
Інгредієнти:
- 2 столові ложки води;
- 1 столова ложка цукру;
- ванілін;
- 1 столова ложка какао;
- 1 чайна ложка крохмалю;
- 1 чайна ложку вершкового масла.
Все ретельно змішайте на водяній бані. Довести до кипіння і помішувати хвилин п'ять (не більше). Дати трохи охолонути. Глазур готова. Можна прикрашати Ваші кулінарні шедеври.
Чесно, простіше розтопити на водяній бані шоколадку ;-) Що ми і зробимо наступного разу.
Який #шоколад корисніший?

Дуже люблю молочний шоколад, іноді, для різноманітності, полюбляю білий. Але існує думка, що чорний шоколад набагато корисніший.

Чим? і Чому?

У чорному шоколаді міститься 60-70% какао-бобів, а якщо він ще й гіркий, то взагалі 80-87%. А какао, як відомо, підвищує в організмі кількість ендорфінів, які зміцнюють #імунітет і нервову систему. Підвищення гормонів радості, сприяє поліпшенню настрою і бадьорому стану. #ЕфірніМасла очищають судини, що захищає від холестерину і атеросклерозу.

Так! Чорний шоколад - це добре, але молочний – смачніше:)!!!!!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).