Lonely18

Lonely18
Images
Followers (6)

Comments [19]

Lonely18 Lonely18 (2015-10-28 22:13:00) #
Якщо вам те саме "паління" чи "алкоголь" не заважає в інших, то думаю це не є проблема. А на рахунок нових знайомств, думаю навіть на роботі можна у вас буде знайти тих людей, за яких можна буде зачіпитись і дійсно непогано так поспілкуватись, а в подальшому і завести міцну дружбу. А якщо не брати роботу, то як варіант пошукати в інтернеті щось "цікаве" типу пабліків, і сходити на якісь массові збори, неважливо якого типу, навіть "Наведемо порядок у нашому місті". Чи там поїздка кудись. Я впевнений що в відпочинку чи на такій роботі, можна буде завести нові знайомства, тим паче , дівчина яка не палить і не вживає - це свого роду теж діамант :)
Lonely18 Lonely18 (2015-01-06 00:16:45) #
Таблетка валерьянки - і такого храпака давав, що сусіди чули. Про тепле молоко + шоколад я теж чув, що він дає якийсь "еффект сонливості" . І якщо ці "кілька" годин які ви спите - в різні часи дня, то в мене для вас погана новина - скоріш за все ви завжди будете почуватись таким, тому що не стабільний графік. Якщо немає графіка - побудуйте його і не відходьте хоча б недільки 1-2. Якщо не далеко зайшли, то по суті повинно б хватити часу щоб виправити - втрачений сон :)
Lonely18 Lonely18 (2015-01-06 00:10:39) #
Від лінивості інколи ялинка стояла понад 4 місяці, ми вже підшучували на тему ту, щоб залишити її до наступного нового року , а дитина ніяк не реагувала на те що її розбирали, наоборот, ще й допомогав як на протязі всього часу ( як не гірлянду якусь зніме , то шарик і зафутболить кудась його :) ) так і вже вкінці.
Lonely18 Lonely18 (2015-01-06 00:06:18) #
В мене батьки розлучились ще як було десь років 3. По суті - виріс без батька, щоб якоїсь так сказати мати "опори" - ні немав. Коли від хлопців діставалось - навіть не було кому пожалітись =))) . Але я вам скажу, в залежності який це ще батько буде, чи він дійсно стане люблячим татусем, чи просто буде "батьком". А зайві крики, скандали , нерви і т.д. - це все дитині точно не треба, в неї ж бачення на все тільки формується . Деякі психологи стверджують такий факт, що оці всі сварки, крики, потім дуже сильно відображаються, коли ця ж сама дитина починає формувати вже свою сім'ю. І якщо все ж таки розлучення, постарайтесь залишитись якось друзями і забути про себе - у вас тепер є нова людина, яка потребує вашої уваги , любові та опіки :)
Lonely18 Lonely18 (2015-01-02 15:23:29) #
Минулого року їздили в Одесу, враження - нереальні. Настільки різних є цікавих споруд, місць, які варто би побачити. Я в захваті був від драм театру, а також міст який рухається :))) (я навіть і так не ризикнув пройтись до кінця на ньому, до середини дійшов і назад =) ) . Ну а для мене , сама більша "родзинка" міста - це був морський вокзал. Ще ніколи не був і не бачив стільки лайнерів, яхт, катерів і навіть простих лодок в одному місці. Настільки красиве, шикарне місто. Ми були там 12 днів, але цього було вдосталь щоб мене захопити і я ще неодмінно приїду туди.

А на рахунок заграниці чи рідненької Батьківщини, як казав Шевченко "І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь". Варто побувати якомога у різних місцях за своє крихітне життя, адже наша голуба кулька, досить різноманітна і цікава, і куди цікавіше спостерігати всі події, які відбуваються в реальному режимі, чим десь у телевізора за допомогою якої-небудь передачі чи через мережу Інтернет.
Lonely18 Lonely18 (2015-01-01 04:26:06) #
Чи не здається вам що будувати плани - це не зовсім хороша ідея? Я веду до того що передусім, не вірю що заплановане так легко збувається , як ми "планували" , тобто на шляху до здійснення певних цілей виникають не аби як труднощі. На мою думку це зайва трата уваги і часу, чомусь мені здається що те , як відбуваються у нашому житті події не завжди все іде по "плану" . Краще оці сили , які ми втрачаємо на їх будівництво, вливати в якісь більше реалістичні дії чи процеси. Якщо говорити про подарунки , про "заплановану подорож", чи не буде приємніша спонтанна путівка куди б вона не була б? Насамперед це філософська тема в якій можна роздувати ще багато нових і світлих ідей, як говорять по-простому "На смак і колір...".
Lonely18 Lonely18 (2014-12-31 21:41:30) #
На мою думку щастя - полгає у тому чи твої близькі усміхаються, коли в них настрій хороший - і в тебе думаю буде такий самий. Повсякденні проблеми - думаю нічого не вирішують, коли знаєш , що у твоїх всіх найближчих людей, все гаразд. Але думаю є випадки, коли ще немає сім"ї власної, чи взагалі, дуже плачевний випадок, коли ВЖЕ немає сім"ї , тоді я думаю щастя буде виключно в тому , щоб допомгти оточуючим, це ж так приємно все таки чути у свою сторону ці прості слова "дякую, спасибі", але не забувати що ти стараєшся не через ці слова, ти стараєшся для того щоб оця посмішка, появилась на лиці у певної особи. І так, ці два варіанти звичайно можна поєднувати і я не хотів би сказати, що якщо є сім"я - то іншим не треба помогати. Робіть добро, я впевнений, що все має ефект бумеранга, і все, рано чи пізно вертається.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-31 14:32:35) #
На мою думку , все залежить від батьків, і від їнього ставлення до таких речей, тобто, неважливо як буде звати дитину і чи "вдало" звучить. Треба слід пам'ятати одне , що це всього лиш грубо кажучи "вбрання людини", тобто "провожати" будуть вже по тому, чого і як ви його навчите, по його звичках і різних манерах поведінки. І я впевнений, якщо людина буде настільки цікавим співбесідником, то на те як його звати і чи це "смішно, вдало" звучить - мало хто буде з розумних людей акцентувати увагу на цьому, це всього лиш "марка" , маленька позначка, яка до "вмісту" людини - ніякого відношення немає.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-29 01:06:12) #
А толку навіть якщо між ними і є якась іскорка, і якщо він поведе себе як останній козел, то краще взнати це зараз, чим стосунки зайшли ще глибше. Варто помойму спілкуватись і довіряти людині все так - як є. Відносини будуються якраз таки на довірі і взаєморозумінні, дайте партнеру свободу і він сам би вам пам'ятати з ким у нього відносини є , а з ким вже закінчились. Треба завжди надіятись на якусь "солідарність" і чесність, напевно :)
Lonely18 Lonely18 (2014-12-27 17:26:22) #
Вже давно користуюсь цими формочками для випічки печива, незнаю наскільки якісними, але дефектів смаку чи якихось добавок у печиві - не помічав. Досить легко, зручно і практично у повсякденному житті + я би не сказав що їх важко мити. Ще одна перевага в тому що , незнаю як у кого, у нас ці формочки вже готові у вигляді ,квітки, букашки і т.д. :) Тобто не прості якісь стандартні форми і розміри, а досить не поганий вид має печиво після приготування.
Тільки от якщо кекси робити, є спеціальні, старенькі, але провірені часом :))) металічні формочки, теж непогані, як на мене.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-27 17:21:39) #
Справа без усяких спорів варта уваги, хочаб через те що , можна було визначити якісь вже перші потяги дитини, тобто що їй більше подобається, рахувати, малювати, змалку, якщо правильно знайти її це маленьке задоволення, потім може перерости в файну, престижну роботу, а для неї, на мою думку, це не буде робота. Тобто це буде звичайне хоббі, про яке вона вже буде знати достатньо. І потім прийдуть ті самі приємні хвилини, коли вам вона за це скаже перше дякую, щире, від душі . Самий приємніший, момент, напевно :)
Lonely18 Lonely18 (2014-12-25 20:33:27) #
Я нажаль, свого кота привчив до корму, і тепер мало яких продуктів він бажає їсти. Їсть рибу, м"ясо, перебирає ковбасу, коли йому даємо, а так , любить корм безмежно :( І через нього мав проблеми з мочогінною системою. Раджу , ніколи не давайте на ранок/обід/вечір цей корм, десь деінде, рідко, і не більше. Це така зараза :( . Шкодую дуже сильно що привчив, але от це тільки один раз були у нас проблеми, що ми його возили і йому чистили там всередині, після цього - Богу дякувати, нічого не траплялось, вже пішов 15й рік улюбленцю, жвавий, звичайно не настільки, як в молодості, але нудьгувати собі - не дає :)
Lonely18 Lonely18 (2014-12-25 20:29:14) #
Якщо і закладено десь у підприємствах такі феєричні "святкування" , то я думаю що це не більше , чим вибади , людей, які керують там. Ще не сталась подія - а вже її відсвяткували, а якщо щось станется? і людині цей день не сподобається? допустим якщо це не день народження, а простий день Ангела, життя - непередбачувана річ, уявімо, що сталась подія, не зовсім приємна для людини. А ви вже так класно "відмітили" його наперед. Цікаво які відчуття у людини будуть потім, після того яку вона сторону прийме і як буде відноситись до подібних святкувань в подальшому житті.
На мою думку краще не поспішати, а навпаки навіть запізнитись. Є навіть приказка "Краще пізніше, чим ніколи". От так от малята :)
Lonely18 Lonely18 (2014-12-25 20:23:55) #
Незнаю як у вас, а в мене завжди клас ділився на маленькі групи, які дружили між собою, всередині ( наприклад нашої) компанії завжди не було дорогих "понтів". Все було душевно і старались один одному допомогти. Пройшло 5 років з моменту закінчення, і в результаті , як дружили своєю компанією, так і дружимо і цікавимося новими подіями друг друга у житті. Тепле, щире , звичайне, навіть трішки "повсякденне" відношення оточує нас. А з іншими однокласниками - типічна форма розмови "Привіт, як справи", "Все нормально?", " А ну той добре, ще якось побачимось". От напевно вот такі іменно "другорядні" люди, які по суті, і не є далекими, такі і як своя компанія, близькі, але в фінальному випадку, якраз вони і показують перед іншими оці "паради досягнень". А ще це все залежить від того як виховали людину, що іменно заклали батьки в дитину, під час того самого навчання в школі.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-24 01:25:22) #
Зустрічають по одягу, проводять - по розуму. Я б не надавав стільки вимог для одягу, тим паче якщо це коло друзів чи сім'ї, адже там головне настрій і враження. Наприклад я зустрічаю новий рік, вже як традиція, з друзями, так вийшло що не всі живуть в місті, хтось поїхав на навчання за кордон, хтось працює там , а хтось, як і я, ще поки що в рідному місті:) І коли збираємось, ця атмосфера спокою, якоїсь "єдності", коли почуваєш себе у своїй тарілці і ділишся враженнями за рік, чи вспоминаєте щось з дитинства, оце саме основне :) добра, гарна, щира розмова з любимим людьми, над цією атмосферою треба краще б попрацювати, тому що інколи повсякденні труднощі не дають згадати , чи навіть просто немає настрою, через якісь проблеми , тощо. От тут треба прикласти зусиль щоб життєві дрібниці, відвинути десь у сторонку і присвятити трішки часу для чогось вищого і я б навіть напевно сказав "святішого" =)
Lonely18 Lonely18 (2014-12-24 01:00:57) #
Шука не так давно подарунок близькій подрузі, і наткнувся на парасольку у якої на рисунку, був великий фотоколаж , багато фотогрфій , які ви завчасно віддаєте у майстерню, досить непоганий подарунок , як на мене. Також був досить цікавий набір спального комплекту у ввиді гри "Твістер" тепер і у ліжку можна в нього пограти :). А якщо взяти по великій частині, залежить все від віку, скільки вже разом, тобто ці всі маленькі фактори відкидають, або навпаки додають якісь все нові теми для вибору подарунка.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-23 03:05:53) #
Повністю згідний з patrician. Вам того запаху не хватає чи чого іменно? купіть штучну ялинку, нічим вона не гірша чим жива, зате спасете одну живу , і хтось у лісі , буде вам вдячний, дійсно, з цими будівництвами, природу треба дуже ретельно берегти, тому що зараз всюди , земля - це все бізнес, і кожен хоче нею заволодіти, і вирубують цілі ліси для того щоб побудувати якийсь готель, магазин, тощо. А тут на одне свято - скільки дерев вирубують, просто жах.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-23 02:53:02) #
На рахунок любові - думаю перебільшуєте, є хороша рутинна "стабільність" , коли ви доповнюєте один одного , при цьому все робите разом і з порозумінням - оце і є любов, а виділити, як поняття окреме - скоріш за все неможливо. Перша любов - самі яскраві моменти - які тільки можна уявити у нашому житті, на мою думку, вони якраз, хоть буде тобі 50 чи 80 років, ти всерівно будеш в деталях пам'ятати , ту саму, першу любов, і не завжди так трапляється , що перші відносини - це вже і є любов, у моїх друзів були випадки такі, що з початком других відносин наставали оці самі, яскраві почуття.
Lonely18 Lonely18 (2014-12-23 02:42:00) #
Я вважаю що на рахунок предків - ви не праві, раніше богами теж називали і блискавку яка у небі з'являлась і грім який гримів.
На рахунок коли слід одружуватись, я вважаю що як чоловік, ти маєш максимально краще забезпечити усім свою другу половинку так, щоб потім не треба було проходити "певні" етапи життєві, які можуть бути не з найкращими згадками про деякі роки шлюбу. Але і тут головне не пропустити той самий момент, щоб відчути, що так, це дійсно та людина яку ти шукав, і дійсно там людина з ким би хотів сидіти десь у каміна читаючи газетку, на старості. Оце все залежить я думаю від фортуни і не більше, повезе - зустрінеш відразу ту саму, яку так шукав, якщо ні - то прийдется докласти зусиль. Але тут відразу і питання постає "А де справедливість?" на яке в мене відповідь одна, її немає в цьому світі і напевно що ніколи і не буде, хоча, надіюсь я помиляюсь і все це - не більше чим моя неправильна думка.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).