Рецепт "Крем-суп із гарбуза і цибулі-порея"

#КулінарніРецепти
#рецепт
Приготувала своїй родині суп-крем з гарбуза, легкий, смачний і вітамінний.
Знадобилися такі інгредієнти: #гарбуз (1кг), цибуля-порей (1 шт.), морква (1 шт.), цибулина (1 шт.), корінь селери (1 шт.), картоплі (2 шт.), вершкове масло (25 г), вершки (30 г), сіль, зелень (кріп)
Почистила і промила всі овочі. Моркву натерла на терці, цибулину і гарбуз нарізала мілко, цибулю-порей (тільки білу частину) кругляками.
У каструлі розігріла масло і обсмажила #цибулю-порей, цибулю, моркву, селеру.
Додала нарізаний гарбуз і картоплю. Ще трішки протушкувала і залила водою (вода повинна прикривати овочі). Посолила і під кришкою варила до готовності.
Суп збила в пюре. Розлила по тарілках, прикрасила кільцями цибулі-порею, кропом і подала із вершками.
Красота і смакота!
+4

Comments 5

 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-03-30 10:58:27) #
  Клас! Такий яскравий суп)) Ніколи не готувала з гарбуза солоні страви, лише каші та запікала. Дуже цікаво спробувати. А на фото біле - це селера? Так на картоплю схоже.
  • Swetlana Swetlana (2015-03-30 11:07:56) #
   Я також своїй родині готувала тільки солодкі страви із гарбуза: каші, пиріжки, запіканки, але всі ці страви приїлися. А це, недавно, дивилася передачу від шеф-повара якогось ресторану, вони готували страви із гарбуза і один із їх страв був цей суп-пюре. Ризикнула, приготувала. Правда, не вся сім’я у захваті, самому меншому не сподобався суп-пюре.
   Ви праві, то картопля, селера під картоплею, я її зовсім мало поклала.
   • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-03-30 11:21:56) #
    Просто Ви не вказали картоплю в інгредієнтах, тому й виникло це запитання. Так вона туди кладеться чи це в іншу страву?
 • Irina_Dor Irina_Dor (2015-03-30 11:30:44) #
  Такий яскравий супчик))) А картоплю можна і не додавати. Менш калорійний вийде супчик. Ніколи не готувала гарбуз солоним. Тільки солодкий, і тільки з молоком. Трохи рису ще додавала. Цікаво спробувати. Вийшло у Вас прямо, як у ресторані.
 • Evangelina Evangelina (2015-03-31 12:53:29) #
  Я готувала такий супчик коли діти були менші - в той час вони із задоволенням його їли, а тепер ніхто не хоче такої страви. Хіба що готувати лише для себе :( А він же такий смачний і корисний і ще й так гарно виглядає!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).