#ГарнийНастрій

Посміхайтеся частіше!
#Посмішка #Радість #ГарнийНастрій #Відпочинок
Пригадую малюка відразу після народження. Буквально на першому тижні свого життя він уві сні посміхався! Нещодавно вичитала, що діти народжуються зі здатністю посміхатися. Вони цьому навіть не вчаться. Будемо як діти, давайте частіше посміхатися! Чому?
По-перше, коли посміхаємося, в організмі виробляються ендорфіни (гормони радості і щастя). Тим самим поліпшується настрій, знімається стрес і йде депресія. Взагалі поліпшується фізичне самопочуття, стає міцнішою імунна система. Легше так відпочивати.
По-друге, весь світ стає більш відкритим перед тим, хто посміхається. Погодьтеся, важко сказати гидоту тому, хто тобі щиро посміхається :-) Соціологи визначили, що на роботу швидше беруть кандидата, який посміхається.
По-третє, за принципом "починай з себе" ми можемо змінити світ на краще. Посмішка заразлива. Посміхнися щиро світу і він посміхнеться у відповідь тобі. Це не порожні слова, а факт підтверджений дослідженнями.
Найцікавіше, що навіть натягнута усмішка перед дзеркалом здатна поліпшити настрій. Спробуємо?
Сонячний настрій
#ДеньСвятогоВалентина #Настрій #Сонце #ФотоСонця #ГарнийНастрій
Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як сильно впливає погода на наш настрій. Адже воно безпосередньо залежить від самопочуття. Коли похмуро на вулиці, хочеться сховатися вдома і нікуди не виходити. Навпаки, в сонячний день так і тягне пробігтися по доріжках, вдихнути весняний аромат землі, відчути тепло перших променів.
Сьогодні був саме такий день! Скоріше б весну або самий початок літа. Хочеться тепла, сонця, любові))) Втім, скоро день закоханих ;-)
Прокидайтеся, дорогі!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).