#Дерева

Кімнатний лимон.
#Цікаве #Дерева #КімнатнийЛимон
Мій сусід на виставці купив кімнатний лимон. Він у нього вже росте два роки і два рази були квіти на лимоні, але сусід квіточки зривав. Йому на виставці сказали, що можна залишити квітки тільки тоді, коли на лимоні буде не менше сорока листочків. І ось перше цвітіння на цьому лимоні! Запах квіток незвичайний, я просто уявила, як пахне сад з лимонними деревами під час цвітіння. Здається що поруч білі лілії, навіть голова паморочиться. А які гарні квіти, ви тільки подивіться! Просто не хотілося йти від такої краси. Тепер я буду чекати перших плодів і обов'язково їх сфотографую.
Чому іва плаче?
#Цікаве #Дерева #Верба
Ніколи не замислювалися, чому вербу (іву) називають плакучою? Завжди вважала, що через форми її крони. Виявилося, що ні. Сиділи на пляжі з одним чудним дідком. Так от він і поставив мені це невигадливе питання. Не хотілося виглядати нерозумною, але крім відповіді про крону нічого в голову не приходило. З'ясувалося, що верби дійсно плачуть. Ось чому так приємно знаходитися в їх тіні навіть в найспекотніший день. Їх коріння вбирають вологи більше, ніж віддають листя, тому надлишки просто крапають через листя на землю. Найчастіше це явище можна спостерігати вранці, коли підвищена вологість. Зверніть увагу, коли будете насолоджуватися відпочинком на річці.
Дерева з квітами.
Яка краса!
Плодові #дерева радують нас своїм дружним цвітінням. Кажуть, що в #яблунь та #груш загальна кількість квіток може бути більше 50 тисяч. Іноді навіть #листя не видно - так багато квіток на #гілці. Тільки мала частина з цієї безлічі квіток зможе перетворитися на плоди, а всі інші опадуть в період #цвітіння.
Кажуть, що приблизно 30 відсотків квіток від загальної кількості зможуть дати зав'язь.
Коли у нас випадає така можливість, то ми завжди намагаємося посадити плодові дерева на дачі та в #саду. #Природа створила таку красу, а ми, люди, повинні її зберегти та примножити.
#Весна
#Квіти
Озирнись навколо!

Прекрасний сонячний день був сьогодні! Невеличка #прогулянка на свіжому повітрі ще більше підняла мені #настрій. Знову захотілося більше рухатися, милуватися навколишнім світом, будувати плани на майбутнє. #Дерева та #чагарники повним ходом зустрічають весну, #листочки на них розкриваються, квіточки радують людей, що проходять повз них приємними ароматами. Було би побільше таких сонячних теплих днів, які приносять нові почуття та нові надії. Подивіться на ці милі ніжні квіти, на #сережки, що звисають з #гілок, вони немов говорять: " Життя прекрасне! Все буде добре! Озирнись навколо!"
#Природа
#Весна
#Квіти
#Весна у місті. Харків.
Весна. Ось і дочекалися ми її. Дні стають довшими, #сонечко світить яскравіше. Скоро з'являться зелененькі #листя та квіткові #бруньки.
Багато хто любить саме цю пору року. І це не дивно, адже саме навесні все навколо прокидається від зимової сплячки та оживає. У дерев і чагарників починається сокорух. Комахи виповзають зі своїх зимових притулків, щоб погрітися на сонці.
Дуже красиві навесні #дерева, #чагарники, #квіти! #Гілки дерев та чагарників всі у квіточках: жовтих, білих, рожевих. #Краса! А як красиво, з переливами співають птахи! Навесні пісні шпаків та інших пернатих радують слух.
#Небо стає світліше, прозоріше. Навіть повітря пахне весною по-особливому, свіжо. Нарешті можна гуляти без головних уборів, важкого одягу та взуття.
#ПилитьДерево #Опил #Дрова #Дерева #ФотоДрова
Чую шум за вікном, виглядаю, а там ...
Цікаве видовище, коли пиляють дерева. Ніколи не бачила, як перетворюють дрова на друзки. Виявляється, це робить ось така машина.
#Київ готується до весни
#КомунальнеПідприємство
#ТополинийПух

Вже тиждень за вікном у дворі кипить робота: обрізуються #дерева, знищуються та вивозяться гілки. Зазвичай до #ЖКГ чи #ЖРЕО важко «достукатись», щоб покращити стан району та будинку. Питання обрізки дерев у нашому дворі хвилювало багато років мешканців усіх прилеглих будинків. Проблема у тополях, які п’ять десятиріч тому були висаджені у великій кількості у дворі. Питання пуху виходить далеко за межі Києва і стосується території всієї України.
Чула колись таку думку, що #тополі очищують повітря від радіації. А про алергію на тополиний #пух ще не було відомо. З часом кількість хворих стала зростати з величезною швидкістю. На жаль реакція державних компетентних підприємств на цю проблему занадто загальмована. Кожного року мешканці усіх будинків активно скаржилися на шість тополь, які просто килимом застилали усе навкруги, а повітря було забите пухом. Ця пухнаста гидота забивалася і у помешкання (вікна неможливо було відкрити), а те, що не залітало, те заносилося на одязі і взутті. Нарешті «достукалися». Цього літа буде набагато легше дихати.
#Зима
#Лютий
До нас повернулась зима. На початку лютого трохи дивно констатувати такий факт. День похмурий, випав #сніжок. Але градуси на вулиці все ж не зимові. Нуль. І не туди, і не сюди.
Присипані снігом дерева мають гарний вигляд, особливо, якщо в такий момент йдеш по вулиці, бачиш ряд дерев и всі вони в снігових шапках. Створюється така, в деякій мірі, казкова #атмосфера.
А ще я люблю спостерігати ввечері за падаючим снігом на фоні світла від вуличного ліхтаря. Якщо погода робить таке невелике #чудо, коли йдеш по вулиці, а всі дерева в снігу, вітру немає, сніжок неквапливо падає вниз. Тиша та спокій. Зимова казка.
Фотографіями я звісно атмосферу зимової казки не передам, бо ракурси не ті, та й снігу не так багато. Але #дерева в снігу на них побачити можна.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).