#ДитячийОдяг

Українські вишиванки або що одягнути дітям на перший дзвінок
#Вишиванки #Мода #ДитячийОдяг
Нещодавно прогулювалися по магазинах, шукали дітлахам святковий одяг і шкільну форму. Скільки зараз красивих вишиванок. Раніше рукодільницям доводилося довгими ночами вишивати цю красу, а зараз достатньо мати близько 350 грн в кишені і твоя дитина модничає по українськи. Хочу поділитися фотками з магазину, як вам? Правда, підібрали тільки дітям подруги. Дуже добре сіло, шкодую, що не сфотографувала. Мені здається, дуже стильно і модно носити вишиванку, хоч під джинси, хоч під спідницю. Єдине, мені не подобаються вишиванки на чорних футболках, ну не розумію я в такому варіанті.
А вам подобаються етнічні мотиви? Ваші діти носять вишиванки?
Додала ще фото дитячої гірки, дуже хочу таку придбати діткам поменше. Продавалася в тому ж магазині. У кого така є? Поділіться враженнями, чи можна таку в хаті поставити?
Ваше ставлення до магазинів типу "Мама мамі"
#ДитячийОдяг #МагазинДитячогоОдягу #КомісійнийМагазин #ДешевийОдяг
Сьогодні дитячі речі коштують дуже дорого, враховуючи як швидко зростає курс долара, скоро взагалі не зможемо купувати щось нове. Доводиться вдаватися до економії на речах. Тим більше діти ростуть дуже швидко. Ось тільки сьогодні дивилася штанці на ринку на свого малюка. 150 грн! А їх треба декілька. Він з них виросте за якісь два місяці. Тому купуємо речі з рук або ось в таких от комісійних. Стираємо перший раз на 90 градусів, крім яскравих речей, звичайно, і з агресивним порошком, відбілювачем. А потім вже прокручуємо на звичайному пранні з дитячим порошком. Під праску зо всіх сторін. І можна носити.
Мені б хотілося поцікавитися, дорогі матусі, а ви вдаєтеся до послуг комісійних магазинів або сайтів БВ одягу?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).