#ОсіньФото

Я тебя люблю, осень!
Я осень, осень, сильно тебя люблю,
Тебя люблю.

Саме так співає в одній із своїх пісень Іраклі, хоч наcправді вона зовсім про інше. Проте мені здається, що в цю золотаву пору року просто не можливо не закохатися )

Так, нехай у соціальних мережах і насміхаються над дівчатами, які намагаються зробити гарні аватарки у вінках з жовтих, помаранчевих і червоних листочків, бо ніхто не знає, що з тими листками робили до того. Але погодьтесь, що неймовірно приємно пройтись по парку, розкидаючи ногами опале листя, або просто посидіти на лавочці, спостерігаючи за тим, як навколо кружляють різнокольорові вихори. А скільки радості це приносить малечі!

Шкода лише, що цей період зовсім недовгий, і вже зовсім скоро все навкруги буде сіре та сумне. Тому гайда шукати фотоапарати, щоб зберегти хоч краплинку яскравої осені. А я покажу вам свою)

#ЯТебяЛюблюОсень #ОсіньФото #Осінь

PS. https://www.youtube.com/watch?v=_HjJXGeCJLM
Дешево і сердито… або декілька способів зігрітись без затрат

Чи любите ви осінь? Я, в принципі, так. Але теплу, з лагідним сонечком, золотавим листям і павутинками бабиного літа, а не ті «жидівські кучки», які підступно накривають нас кожного вересня. Від холоду хочеться закутатись по самі вуха в м'який плетений плед, натягнути на ноги теплі шерстяні носки та спостерігати за негодою з чашкою гарячого шоколаду з тераси.

Насправді ж все у мене склалося зовсім по-іншому - болото по коліно, резинові чоботи, дощовик, та гайда рятувати незібраний врожай. Ага, знову занесло у село, проте цього разу все було зовсім не так романтично, як весною. В думках було лише одне - як врятуватися від собачого холоду та вітру, який завзято перераховував мої кісточки.

І тут брат дав одну слушну пораду - він назвав це снайперським способом: потрібно почати часто напружувати та розслабляти м'язи усього тіла. І хоча повірити в це важко, та після декількох хвилин по усьому тілу розливається рятівне тепло.

Крім того, можна зігрітись зсередини – про продукти, які у цьому допомагають, я вже писала ось тут http://blog.betaproject.net/продукти-які-допоможуть-зігрітись-i1562.html

Цікавий спосіб пропонують рефлексологи – необхідно взяти до рук олівець та почати його перекочувати між долонями. Це дозволить простимулювати біологічно активні точки і, як наслідок, зігрітись.

Психологи рекомендують подивитись на фото коханої людини, що змусить серце забитись швидше і розігнати кров (і тепло) по організму. А якщо взяти не фото, а просто кохану людину, то зігрітись вийде значно швидше (це вже особисто моя порада ;-))

Також коли холодно варто одягати одяг у жовто-червоних тонах – вони стимулюють психологічне тепло. Сумнівно, але чом би й ні? Одягу вам передати не можу, а от яскравих золотавих фото будь-ласка)

#ДешевоІСердито #ОсіньФото

PS. З поверненням мене) А знаєте, після села я найбільше люблю свій санвузол)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).