#допомога

Жінкам подобаються романтичні #чоловіки, доки не знадобиться реальна чоловіча #допомога... А він стоїть такий - сльозинка в очах, ручки з жопки. ))
Державна #ФінансоваДопомога фермерським господарствам на придбання сільськогосподарської техніки.

В Україні існує багато державних програм для підтримки сільгоспвиробників. Цими програмами опікується #МіністерствоАграрноїПолітикиТаПродовольстваУкраїни, обласні і районні адміністрації, різні державні установи відповідно до законів та постанов ВР та КабМіну України.
Що ж стосується сільськогосподарської техніки, то крім програм фінансової підтримки через аграрний сектор, існують і програми підтримки сільгоспвиробників через #Міністерство промислової політики та економічного розвитку і торгівлі України. Ряд програм направленні на підтримку сільгоспвиробника, який хоче придбати/придбав техніку вітчизняного виробництва (безвідсоткові кредити, #лізинг, компенсації).
Але в Україні існує і спеціальна фінансова підтримка (безвідсоткові #кредити – поворотна допомога, #компенсація до 30% за придбану техніку – безповоротна #допомога), яка стосується лише фермерських господарств. Для надання такої фінансової підтримки #фермер/ам, #КабінетМіністрівУкраїни на початку 90-х років минулого століття створив державну установу - #УкраїнськийДержавнийФондПідтримкиФермерськихГосподарств. Звичайно, що корупція в цій установі процвітає і досі, але багато фермерів України все ж таки змогли скористатися державними коштами для розвитку своїх господарств.
Як вже всі ми звикли до всіх благ цивілізації, але то що зараз відбувається у супутниках# Донецька, у місті Мар’їнка. Це місто в якому я виріс і зараз приїхав на допомогу батькам. Кожен день тут гинуть або попадають в лікарні звичайні люди, місто знаходиться під захистом #Української армії, але як ви розумієте воєнні дії тут йдуть повним ходом. Багато людей втратили свою роботу, домівку, рідних, але всі намагаються жити і далі. Є люди які їздять у інші міста щоб зароби хоч щось, або просто купити їжі. Лікарні та хоч якусь гуманітарну допомогу можна взяти тільки там, до нас волонтери бояться їхати, а там є все для життя, але дуже рідко це все достається саме нашим жителям, які потребують #допомоги. Зараз ситуація набуває нових обертів, намагаються зробити «спец перепуски» і зараз зовсім не випускають і не впускають нікого. Питання, як жити? Місто залишається одне на лінії вогню, без допомоги. Люди втрачають роботу, а з цим і шанс #вижити. Як це не звучить, а це все зараз відбувається і це все звичайні будні цього міста.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).