#листочки

Кімнатні квіти фіалки.
#КімнатніКвіти
Кімнатні #фіалки ще називаються #сенполії. В нашому домі було багато різних сенполій: з овальним, округлим та подовженим листям, які по краях могли бути з рівним або хвилястим краєм. Самі #квітки теж мали різні #листочки (#махрові і не махрові, з рівними краями або торочкуваті), були різного #кольору. Зараз у нас залишилися в основному тільки #бузкові, #рожеві та #фіолетові сенполії, а решта не прижилися чомусь.
У догляді фіалка не надто вимоглива, але любить кислий грунт та полив через піддон або блюдечко. Грунт для цих рослин ми набираємо зазвичай в лісі, недалеко від будинку. Пересаджуємо фіалки навесні, щорічно. При посадці на дно горщика укладаємо дрібний керамзит та мох. Розмножуємо фіалки листовими #живцями.
Рослини харківщини вітають Вас з весною!
#Квіти
#Весна
#Природа
Вчора була у батьків на дачі. Вся #рослинність нарешті перетворилася на величезний килим, що бушує здоров'ям і спрагою до #життя. Погода була чудова, тепло, сонечко яскраво світило. Чоловіки спочатку були у футболках, а коли взялися за роботу, а ще й сонце припікло у середині дня, то зовсім оголили свій торс. Я побачила милі жовті #квітки та зробила кілька фотографій з ними. Вони мене порадували яскравими сонячними кольорами. Вся природа ожила. І не тільки #рослини. Я спускалася в город і побачила маленьку зелену ящірку під ногами, потім побачила купку жуків-солдатиків та величезний муровейнік. А ще бачила, хоч і далеко, летіли лелеки, а на кукурудзяному полі - чи то куріпку, чи то рябу дику качечку.
Коли я приїжджаю до батьків на дачу, то природа завжди мене радує: весело дзюрчить струмок, шелестять на деревах #листочки від подуву вітру, пахне нагріта на сонці #трава та квітучі дерева, щебечуть птахи.
Озирнись навколо!

Прекрасний сонячний день був сьогодні! Невеличка #прогулянка на свіжому повітрі ще більше підняла мені #настрій. Знову захотілося більше рухатися, милуватися навколишнім світом, будувати плани на майбутнє. #Дерева та #чагарники повним ходом зустрічають весну, #листочки на них розкриваються, квіточки радують людей, що проходять повз них приємними ароматами. Було би побільше таких сонячних теплих днів, які приносять нові почуття та нові надії. Подивіться на ці милі ніжні квіти, на #сережки, що звисають з #гілок, вони немов говорять: " Життя прекрасне! Все буде добре! Озирнись навколо!"
#Природа
#Весна
#Квіти
Як прокидається кожне #дерево ?!

#Весна #Квітень #БрунькиДерев #Фото

Сьогодні хочу трохи відійти від тематик подорожей і створити простенький #запис про красиву пору року - #весна.

Гуляючи по околицях сільських вулиць в голову прийшла задумка створення такого собі порівняння "пробудження" різних видів дерев, адже у кожного з них свій період появи і набрякання бруньок, а далі розвитку листочків.

Ще в дитинстві по дорозі в школу я любила спостерігати за безперервними процесами розвитку. Крокуючи постійно одними і тими ж стежками повз дерев і кущів щодня я для себе відзначала, як збільшуються і розкриваються #листочки.

І ось, результат наступний. В якості моделей мною були обрані: яблуня, туя, черемха, клен, бузок, горіх, якийсь кущ, вишня.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).